| Giuvaer a întrebat:

Ce ai face să dispară din lumea asta, dacă ai putea?

Răspuns Câştigător
| AhileSemiZeu a răspuns:

Rautatea.

17 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Buna si cat despre intrebarea ta pai.ce? OAMENII! si te rog fara intrebari de genu "de ce" ca lista nu s-ar mai sfarsii delocstraight face

| Corino's_G_FrEehat_1997 a răspuns:

De acord cu justlorry

| Liquor a răspuns:

Romania..si iubirea

| Lauria a răspuns:

Ţiganii sau manelele.

| YumiSukinanda a răspuns:

Oamenii care poluaze pamantul si cei fara mila deloc de animale.

| W3R4 a răspuns:

Prostia! phbbbbt

| Anonima264 a răspuns:

Rautatea,poloarea,omaenii rai si perversi...

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Rautatea, hipocrizia.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Maşinile. N-am nimic cu trenurile sau vapoarele, dar chestiile alea cu 4 roţi mi se par hilare şi de prost gust. Să mai meargă lumea şi pe jos. De-aia creşte rata de obezitate. Nu că ar fi ăsta singurul motiv.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Retardatii incultii si analfabetii.Adica ar fi sfarsitul lumii intr'un fel.Ar ramane foarte putine persoane pe terra.Si app as dezinventa tocanita urasc tocanita.Sorry pentru iubitorii de tocanita.

| Musique a răspuns:

Răutatea.

| darrio2007 a răspuns:

Cativa de aici, de pe TPU.

| Ea12345 a răspuns:

Oamenii indolenti, nepasatorii care arunca gunoiul fix langa cos, in mijlocul strazii, taranii care parcheaza masina in mijlocul traficului, pitipoancele, cocalarii, tiganii, manelistii, violatorii, pedofilii, obsedatii sexual, criminalii... si lista poate continua.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bolile, sărăcia, moartea, dar aceste lucruri doar Dumnezeu le va face să dispară, noi din păcate nu ave m această putere.

| Giuvaer explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Te inteleglaughing

| Andra_8863 a răspuns:

Manelele

| Giuvaer explică (pentru Andra_8863):

Mie imi plac...