| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Ce cadouri va doriti de Craciun?

7 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

De obicei am nevoie de ceva timp sa ma gandesc, insa acum mi-am propus sa cer o placa de par..., si cam atat, apoi mai vad eu ce mai primesc.
Si ca in fiecare an, pachetele de petarde.

| Bittersweett a răspuns:

Sa nu mai umbul prin spitale cu o saptamana inainte si sa stau in pat cand lumea petrecestraight face..si poate si ceva frumos care sa ma bucure..ca de exemplu niste cuvinte frumoase din partea unui baiat drag miehappy. Si sa am destui bani ca sa ofer cadouri la toti cei dragi. astea sunt mai degraba planuri dar mergebig grin

| JiTerra a răspuns:

Haine, dulciuri [normal] si sa ma lase in semestrul 2 in Barcelona cu clasa

| mona a răspuns:

Imi doresc sanatate mie si celor apropiati si sa fie multa zapada

Răspuns utilizator avertizat
| morningstar a răspuns (pentru Bittersweett):

Sa ai parte de toate astea atunci! happy

| Bittersweett a răspuns (pentru morningstar):

Iti multumesc. si in cazul tau sa ti se indeplineasca si cea mai imposibila dorintahappy