| Anonimaaaa13 a întrebat:

Ce cautati/ doriti sa aiba persoana de langa voi, pentru a va cuceri?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un zâmbet cald și o minte înțeleaptă.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe.Aroganta,sarcasm,imprevizibilitate,inteligenta.Si sensibilitate(mascata, evident)

| Drimmero a răspuns:

Inteligenta, erotism, sensibilitate, ironii,, sa aiba o dragoste mare fata de mine si nu in ultimul rand, puterea de intelegere

| Anonimaaaa13 explică (pentru Drimmero):

Altu care vrea o lesinata / dependenta de el.

| Drimmero a răspuns (pentru Anonimaaaa13):

Ca sa ma dea gata, trebuie sa-mi si arate ca ma vrea, nu vreau sa fie obsedata de mine, doar sa arate dragoste, atat.

| Speed99 a răspuns:

Nu am preferinta. Daca am acel click cu ea, nu ma intereseaza detaliile.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Frumusete,carisma,inteligenta,bunatate.

| mentholinks a răspuns:

Bunaciune.

| whatevernvm a răspuns:

Să aibă în general concepții similare cu ale mele, simțul umorului și sa îmi ofere stabilitate

| mgtow a răspuns:

Un salariu de 2700€ ca al meu o masina faina si sa fie draguta. Asa stiu ca nu-mi pare rau dupa ea cand ne vom desparti, fiecare cu banii din portofelul personal, niciunu nu are interes financiar

| Caro34 a răspuns:

Sa fie in zodia Balanței, peste 40 ani, cu serviciu, infinit de iubitor si răbdător, sănătos, protector, harnic, magic, spiritual, sa stie lb. germana! Numai bine!

| OAly a răspuns:

Sa aiba frumusete si cooperare.

| CleanHeart a răspuns:

La mine e simplu
Daca vad ca are un caracter asemanator cu al meu
Accept sa il cunosc mai bine
O seara frumoasa happy