| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca v-ar bucura sufletul pe o zi ca asta? (ploua bate vantul este frig ).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O ameliorare a stării de sănătate a mamei mele. În rest absolut nimic.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Noroc ca sunt acasa si asta ma bucura enorm de mult...as fi fost si mai bucuroasa daca era si ursuletzul langa minebig grin

| lia a răspuns:

Este frig, ploua, am de umblat, dar ma uit la nepotelul meu si uit de toate problemele. happy

| juniper a răspuns:

Un calorifer bun, pozele de la mare sau marea (mai ales pe toto), ceva cald, bun si iubitor, mama mea, alt exemplu.

| Ana a răspuns:

Sa stau in casa la caldurica love struck si q iubitu' :->

| Cryssy a răspuns:

Daca as fi alaturi de iubitul meu, sigur ca nu mi-ar mai pasa de vremea de afara...

luciana
| luciana a răspuns:

Nimic mai mult, decat sanatate a celui mic de doar 4 1/2 luni. Asta ar fi cel mai de pret dar al sufletului, indiferent de vremea de afara... Lucien.

| georgiana a răspuns:

Sa stau in brate lui, sa ma alinte...:X

| daniDeeDee a răspuns:

O ciocolata calda love struck

dar asta se rezolva happy

dar pe tine?

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai... de exemplu daca mi-ar spune persoana de care imi place ca si ea ma iubeste.
Si mai am de precizat ca mi-ar fi bucurat sufletul in orice zi, fie ea ploioasa, sau insorita, daca nu as avea teme, si de invatat. crying Dar tie?

| cotzobel a răspuns:

Daca familia mi.ar fi alaturi, nici nu as observa ploaia...asa de fericita as fi.

| LCD a răspuns:

Intr-o camera ff calduroasa cu :X...
sau sa fiu cu toti prietenii, sa ne uitam la un film...etc big grin

| Dreamgirl a răspuns:

... o plimbare cu cineva drag...atunci chiar daca ar ploua.si ar fi frig...nu ar mai contahappy.ar putea chiar sa ninga...

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Poi o plimbare cu iubitu prin ploaie...cu muzica in urechi... apoi un film bun niste floricele, pufuleti 2 beri...niste foi pixuri versuri bune...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu chiar o sa mi-l bucur pe la 4, 30 cu o iesire in padure si la alergat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt andreea amiplace

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce i-o fi placand lui Andreea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ar bucura sa o pot convinge pe sefa sa-mi dea liber si as pleca la mama, in vizita, 2-3 zile(cel putin), sa ma rasfete si sa ma pupaceasca happy