| Alexxiax98 a întrebat:

Ce credeti despre alaptatul copiilor in public? (la san)
Ar trebui sa fie interzis, cum zic unii?

38 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Sa-i bagam la ma-sa la blana pe "unii". laughing Ca-s prea sensibili.
E perfect normal sa-si hraneasca la san copilul oricand si oriunde. Cum sa-i explici unui bebelus ca trebuie sa rabde foame din cauza retardului unor oameni?

Am auzit varianta ca "sa-l acopere cu ceva". Da' sa mance ei cu patura-n cap, sa vedem daca mai sunt asa civici atunci.

| RAY a răspuns:

Cine spune ca trebuie interzis? daca acel bebelas i este foame ce faci stai si il lasi infometat sa planga ca vezi doamne sensibili se supara, logic ca nu trebuie interzis din contra trebuie promovat, uite asa si eu si plato mai privim ceva nu doar in filme pentru adulti

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Dar nu iti place sa vezi si tu niste sâni?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Un lucru are bebelusul ala pe lume si si pe ala ai vrea sa i-l iei. laughing

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Pacatosule,ce fantezi ai, depinde de cum arata

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Eh, acum, si sarac si cu pretentii?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Hai macar in noaptea asta sa visam man, e o noapte sfanta, divina, ce dumnezeu, ferice de cei saraci ca virginele sunt a lor in rai

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Pai dacă pentru el doar trupul contează...

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Asa e, acum e momentul sa ne punem dorintele.
Pe la 70 de ani ne transferam la musulmani, sa primim si noi gift-ul.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu trupul sani, acum vorbim de sani

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ce sa faci la 70 de ani? te uiti la EA iar ea arata ca mumia

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai nu, ca le primesti dupa ce mori, nu asa e cu virginele alea?
Banuiesc ca nu e asa de rau Allah, incat sa ti le dea cat sa-ti faca in ciuda. laughing

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Sper sa am erectie vesnica

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Vezi? Atenteaza la singura avutie a copilului.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Da ce ai vrea sa spun ca sunt asexual, da ma atrage sani, pe tine nu?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Acum 10 minute | InYourMind a răspuns (pentru Plato):
Pai dacă pentru el doar trupul contează...

majoritatea doar atat oferiti, ce oferiti mai mult? ipocrizie, miciuni, prefacatorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este inadmisibil! Femeile alea fac asta doar ca sa agate, doar nu sunt sanii o parte anatomica facuta pentru alaptat, nu?!

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Majoritatea... ne-ai încercat pe toate cumva?!

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Ar trebui sa-i fie rușine. Dar el știe ce e aia?! Nu știe laughing
Hotule! Sa lase el copii pe străzi...

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Era o intrebare, nu am incercat majoritatea, totul are o limita in viata, cand ajungi acolo te-ai cam convins, zi-mi si mie ce oferiti in afara de trupul vostru?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Mintea ca reușim sa va scoatem din probleme, banii ca uneori sunteți prea săraci și pentru voi, sufletul fiindcă... stai, tu nu crezi în asta laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu am spus ca nu conteaza nu minti, am spus ca ambele conteaza

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Aha, acum ambele sunt importate. Parca mai ieri negai existenta sufletului.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Omule sufletul ca ceva divin nu exista, personalitate conteaza, metaforic vorbind asa zis suflet, prima impresie este aspectul fizic apoi cunosti omul

| OrdanKarris a răspuns:

Daca esti geloasa cand vezi lăptăriile alteia, care probabil is mai mari decat ale tale, asta nu inseamna ca trebuie interzis alaptatul in public. laughing

| Freya1 a răspuns:

Nu.
Este o chestie normală si fireasca.

| Andreeush a răspuns:

Nu ar trebui interzis.

| Lucian4 a răspuns:

Nu, acei unii, ''think in box'', alaptarea este rezultatul unei stari naturale pe care o are nou-nascutul

| chuckmanson a răspuns:

Da, ar trebui, în schimb ar trebui să îi punem să sugă de la țațele cățelelor și mațelor de pe străzilaughing Nu știu ce e greșit cu mine de mi-am imaginat asta, dar care e problema, le e foame bebelușilor, doar nu ar trebui să îi lăsăm să moară de foame.

| LupusDei1993 a răspuns:

Nu, absolut deloc.