| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti? Fata din stanga este frumoasa? https://www.facebook.com/....../photo.php

P.S:Este in clasa cu mine si are 12 ani si eu lafel.Imi place mult de ea.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e, aia din mijloc mai merge dar iti zic eu ca nu esti apt pentru o relatie la varsta pe care o ai.

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu merge sa o vedem.

| alabalaportocalaaaaaa a răspuns:

12 ani?! Date naibii, n-are cum, esti tu ratat rolling on the floor)
Eu n-arat asa nici acum( si am 14 ) straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La soare ma pot uita dar la ea ba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alabalaportocalaaaaaa):

Da-mi o poza sa vad

| positivity a răspuns:

Toate-s urâte.

| alabalaportocalaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai pa!

| nhgvhyg a răspuns:

laughing)) aia din stanga are o fataaaa...aia din mijloc si din dreapta sunt mai dragute.da nu crezi ca esti cam micutlaughing

| alabalaportocalaaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, uite aici una! : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Adryana98 a răspuns:

Nu putem sa o vedem! Imi da eroare! Mai pune o data link-ul!