| mentholinks a întrebat:

Ce faceti? Aveti planuri pentru weekend? Fiti fericiti voi cei care aveti patener, partenera. Sa fii singur e aiurea tare.

41 răspunsuri:
| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Atunci e semn bun ca te-ai trezit asa dimineata si mi-ai raspuns.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Semn bun? E sâmbătă și eu sunt traza de la 4-5, asta e un semn raaauu, groaznic mai trebuia sa dorm

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Bine, atunci e un semn bun ca esti in viata. Vreau sa te vad mai optimista, sa crezi ca lucrurile vor evolua in bine.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Da pot sa cred cât vreau ca nu am facturi de plătit, și ghici ce? Tot o sa vina facturii de plata

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Te cred. Oricum, vreau sa stau la masa cu tine in Paradis sau pe noul Pamant.

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Vezi ca nu prea îmi place ce ai scris tu, nu ma înțelege greșit, eu vreau sa te ajut sa nu mai fii plictisit și fără prietenii de aia îți rsapunt
Te înțeleg, stiu ce înseamă sa nu ai prieteni sa fiu mereu singur, dacă cumva duci gluma mai departe îți dau block fără sa ma gândesc mult
Nu sunt rea cu tine doar vreau sa ști ca eu cu libidinoși nu stau la discuți

| wpetterssone a răspuns:

În funcție de ceea ce consideri tu a fi singur. Nu este neapărat „aiurea" să fii singur, dacă ai cu ce să-ți ocupi timpul.

| Steregoi a răspuns:

Il poti avea pe Dumnezeu.

| Emma30555 a răspuns:

Fa ți niște prieteni și ti va fi mai ușor. Viata de cuplu e si cu bune și cu rele.

| minrest a răspuns (pentru SilentRain):

SilentRain, draga mea, ce e libidinos in a sta la masa cu cineva in Paradis? In Paradis oamenii nu au dorinte sexuale!

| SilentRain a răspuns (pentru minrest):

Discutam când te naști făta, băieți trebuie sa își cunoască limitele ca de la o glumita se poate ajunge la cuvinte mai urate