| Nimeni_7600 a întrebat:

Ce faceti de >Revelion?:. Distractie placuta >:Xbig grin

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ne-mbatam, clarsmug

| cretzufinish a răspuns:

Ne distram cu prietenii in satra, mancam si bem ca porcii de toate, chefuim, dansam pe mese, impuscam pe 2009, iar mancam, iar dansam, plecam la casele noastre daca mai ajungem...laughing

| Kidu a răspuns:

Acasa cu parintii si prietenii.happy
Multumim la feldevil
Un an nou fericit, plin de impliniri alaturi de cei dragi!>big grin

| Dorinel a răspuns:

# Ma distrez cu prieteni... dau cu materiale pirotehnicelaughing, mancam si incontinuare ne distram... Tu ce faci?smug

| shalimar a răspuns:

Dau cea mai frumoasa petrecere unde invitatii sunt doar eu si pijamaua mea mult iubita.in sfarsit singurica acasa, mancare cata vreau, suc la discretie(stiu ca v-am dezamagit, dar eu nu beau alcool), telecomanda in mana, inghetata in cealalta. fac o baie prelungiiita si macar in ultima zi din an sa ma relaxez si sa ma ocup doar de mine.

| muffin94 a răspuns:

Nu fac nimic de aceea nu ma prea incanta Revelionu'. Probabil o sa ma uit la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trec in anul 2010 happy