| Ucigasuldeprostie a întrebat:

Ce faci cand vezi ca viata ta nu e chiar asa cum credeai, si realizezi ca ai prea putin din tot ce iti doreai?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ce poti sa faci...visezi la mai bine, macar atat

| Ucigasuldeprostie explică (pentru mona):

Pai si nu crezi ca in modul asta te amagesti mai tare? La un moment dat tot te trezesti si te lovesti de realitate nu?

| VladimirPutin a răspuns:

Te sinucizi

| Ucigasuldeprostie explică (pentru VladimirPutin):

U go first happy sau doamnele si domnisoarele primele.

| Tweetymrrr a răspuns:

Încerc să fac ceva ca să mă simt mai împlinită. Lupt pentru ceea ce m'ar face fericită în continuare, chiar dacă momentan am prea puţin din tot ce'mi doresc. Ştii cum se zice, speranţa moare ultima.
Succes!

| mona a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Pai te trezesti la realitate la un moment dat,te amagesti si visezi din nou,ce sa facem, asta i viata, asta ni destinu

| Ucigasuldeprostie explică:

Apropo astea sunt versurile lui ombladon din Made in Romania. happy