| Eu2208 a întrebat:

Ce folos au fundele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand le primesti te alegi cu niste puncte, cand le dai ii arati aluia ca nu si-a uzat tastatura degeaba ca sa-ti raspunda la o intrebare. Cam atat. Monedele in schimb se pot folosi ca sa cumperi din magazinul TPU, dar le primesti doar daca editorii iti remarca/apreciaza raspunsurile.

11 răspunsuri:
| Desireღ a răspuns:

Le pui în brad.

Sau dacă te referi pe site ul ăsta primești 100 de puncte și ayaye. Nu cred că ajută cu ceva deosebit

| Eu2208 explică (pentru Desireღ):

Pacat ca nu ajuta! Multumesc de raspuns!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Preaupun ca vorbim aici despre fundele din site.
Pai ai tu o oarecare satisfactie cand primesti o funda si o sa se adune toate astea la puncte.
Ma rog pentru mine mai mult sunt importante raspunsurile evaluate pe care le am aici pe site, funde am 75 sunt destule, e un numar destul de decent zic eu.

| Eu2208 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Wow 75!

| BlackRose03 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

De ce am cu 10 funde mai putin ca tine si totusi nu sunt nici macar in top 1000-900? laughing

| Eu2208 explică:

Du-te dracu! Nesimtitule! Ma refeream la fundele de la site!

| UzOm a răspuns (pentru Eu2208):

Nu ai specificat unde.

| Shimozukushiki a răspuns (pentru BlackRose03):

Ai chiar cu 31 mai multe funde ca el, și ești și în top 900

| BlackRose03 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Am dat acel raspuns in urma cu aproape 11 luni... laughing

| Shimozukushiki a răspuns (pentru BlackRose03):

10 luni și 9 zile**
Mai contează când l-ai dat? laughing
Acum ți s-a îndeplinit visul, ai și mai multe funde ca el, și nu ești în top 1000, ci în top 900 chiarwinking

| BlackRose03 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

"10 luni și 9 zile**"

Greseala mea, nu m-am mai uitat la ziua in care l-am postat.

"Acum ți s-a îndeplinit visul, ai și mai multe funde ca el, și nu ești în top 1000, ci în top 900 chiar"

Visul ala s-a îndeplinit de ceva timp, a trecut, toate bune si frumoase, dar acum tintesc spre top 100 deci nu pot parasi acest site impacata.Nu sunt niciodata multumita.; _;

Întrebări similare