| Idkidk a întrebat:

Ce înălţime aveţi? Sunteţi mulţumiţi de înălţimea voastră? Dacă nu, cât aţi vrut să aveţi?

58 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sunt multumita cu ceea ce ma inzestrat bunul Dumnezeu!
Sunt multumita ca sunt intreaga si nu am defecte din nastere cun se intampla in ziua de azi!
O seara buna happy

| RAY a răspuns:

1,60, as vrea sa am macar 1, 75, e o inaltime foarte mica pentru un baiat nimeni nu-mi da mai mult de 17, 18 ani, abia am iesit din Romania pe aeroport bolovani nu credeau ca am peste 18+ ani acuma 3, 4 ani cand am mers in castellon, dar stiinta imi da o speranta exista operatia la genunchi dar costa cam 100 de mii de euro

| Idkidk explică (pentru RAY):

Mie lumea-mi zice că arăt de 15 ani, trist, dar adevărat.

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Pai atata si ai

| JetBlueJet a răspuns (pentru RAY):

Sunt mai inalta ca tine smug

| Idkidk explică (pentru RAY):

Am 16 -.- Fac 17 6 zile.

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Chiar nu te mai saturi de asta, serios?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ai avea curajul sa iti faci acea operatie?

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Desigur ca da

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ești foarte curajos! Like! thumbs up

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Nu e vorba de curaj isi dai seama ca aia stiu ceea ce fac si asa operatia costa o avere o suta de mii de dolari, faza e ca probailitatea e sa reuseasca cu cat esti mai mic in inaltime pe la 1, 75 sunt probleme cica, personal dupa carcaterul meu nu ma consider de cat am cred ca trebuia sa am mai mult, e ciudat ca toata lumea sa te vada un copil mereu, de fete nici numai vb

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt inalta.Si ca fata, e naspa sa fi asa inalta.

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Cam da, in geeral barbati prefera femeile scunde de inaltime dar totusi eu vad multe cupluri de acelasi inaltime, totusi eu daca as fi fata nu as sta cu unu mai mic ca mine la inaltime, iar faptul ca esti inalta cica se cam presupune ca ai mai multa incredere in tine si ca lumea te considera o persoana matura ceea ce e un lucru bun

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Poate că da.
Si ai dreptate, nu as sta pana la urma cu unul scund.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mi-as putea vedea viata din alt unghi laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Am 1.68.
Aş fi vrut 1.75 sau măcar 1.72, dar e ok şi aşa.

| R0R0 a răspuns:

1,70 (m-am mai inaltat crying(( )
As vrea sa fiu putin mai scunda, de 1, 63 macar.

| AccountDeleted a răspuns:

Am 1.76 sau 1.77. Sunt ok si asa, dar as mai fi vrut sa cresc pana la 1.82 - 1.83.

| Idkidk explică (pentru AccountDeleted):

Las că-i bine şi aşa.

| deeeaqq a răspuns:

1.69

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt multumit de inaltimea mea e potrivita pentru varsta mea (15) si inaltimea este 1, 71 asa a aratat ultima oare cand m-am masurat.

| ShaOfHatred a răspuns:

Am 1,82 dar as vrea 2. Ar fi fain.

| alexandrualind a răspuns:

1,75.Foarte multumit.Si am 12 ani care i-am implinit in Decembrie.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Eu am 1.60 dar vreau mai mult

| JetBlueJet a răspuns:

Eu as vrea 1.80 sau 1.90 big grin
Am 1.65 (Parca)

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Eşti înaltă!

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Ma consider scunda.
Tu cat ai?

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

1,75.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

sad Vreeeaaauuu si eu

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Dar din poză nu par aşa înaltă, dar sunt.winking

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Tu esti cea din poza de profil>?

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Da, ştiu că arăt copilăroasă, oameni buni, am 16 ani, nimeni nu arată perfect.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

N-a zis nimeni ca esti urata happy Ca sa pomenesti de perfectiune
Semeni cu o fata de `12 ani :3 Dar nu-i problema, simte-te mai tanara nu inteleg de ce te superi.Eu una m-as simti bine.
Ai prefera daca ti s-ar spune, "Mama semeni de 40 de ani" laughing

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Mda, totuşi în realitate arăt mai matură.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Asa zic toti big grin (sau aproape toti)
Inclusiv eu

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Pot vedea cum arăţi? rolling on the floor

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Ai Facebook?
Nu imi bag pozele pe alte site'uri in afara de Facebook

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Nu am Facebook. Decât pe privat îmi poţi da un link cu o poză de a ta.

| JetBlueJet a răspuns (pentru Idkidk):

Ce ciudat...Nu poti vedea linkul de la poza daca nu ai Facebook.
Anto', de ce minti iar?
Plus ca e imposibil sa n-ai
:3
Of
Las-o balta...

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

Nu pe Facebook, mă refeream pe Imgur... -.-
Sau ceva de genu.

Nu mint, dacă nu am nu am, ce să fac? Nu îmi place!

| MistretulPufos a răspuns:

Am 1.65, dar sunt in crestere, nu as vrea sa fiu mai inalt, nici nu inteleg de ce multi oameni vor sa fie inalti...cel mai bine cred eu e sa fi nici scund nici inalt, ci potrivitwinking si apropo, oamenii inalti traiesc mai putin...

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

:o Voi muri!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

laughing nu vreau sa zic ca traiesc putin, doar ca mai putin (nu cu mult) decat daca ar fi fost mai scunde

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

rolling on the floor Voi muri, de cee? Nuu!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

laughing du un stil de viata sanatos laughing, poate traiesti mai mult ca mine, nu se stie, apropo, ce inaltime ai?

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

1.75.

| Otto2014 a răspuns:

1.55,dar na, sunt mic, si ca varsta.
Lumea crede ca am 10 ani.

| JustStitch a răspuns:

1.85 Da sunt multumit

| Idkidk explică (pentru JustStitch):

Ce înalt eşti!:O

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

1,80! Yep! Prea mulţumit! happy

| evelinna01 a răspuns:

1,56... mi-ar fi placut sa am intre 1.65 si 1.70

| Metan a răspuns:

Am 19 ani și 1.74. Și nu sunt mulțumit, mă complexează rău treaba asta.
Aș vrea să am măcar 1.78-1.80.
Sper că o să mai cresc ceva totuși, că doar băieții cresc până la 21 de ani.

| Chamelon a răspuns:

1.75 la 16 ani. Se putea si mai mult...laughing

| Idkidk explică (pentru Chamelon):

Ai cât mine. Şi vârsta aproape ca mine.hee hee

| Stratulat_Razvan_1990 a răspuns:

Am 16 ani si 173-174cm.Sper sa ma duc pana.n 183-184cm