| minime3 a întrebat:

Ce inseamna cand te suna un numar din strainatate, dar iti apare ca spam? Cu acel semn rosu. N-am raspuns!

6 răspunsuri:
| MihaitzaItza a răspuns:

Daca ai Android el cauta pe google nr si vede daca e raportat pe undeva ca fiind un spamer.

| minime3 explică (pentru MihaitzaItza):

Cum fac asta? imi poti explica?

| MihaitzaItza a răspuns (pentru minime3):

Eu stiu cum fac ei asta... o fi avand o baza de date, ca doar Android apartine de google.

| minime3 explică (pentru MihaitzaItza):

Am inteles, merci

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i spam, fiindca suna random din india, pakistan, Vietnam samd.

| LisaJulie a răspuns:

Blochează numărul numai decât sau sterge-l și dacă te mai suna schimba-ti numărul! Nu e gluma cu asa ceva! Te poți trezi cu tarif mărit la factura de telefon