| CdeMetal a întrebat:

Ce iubire frumoasa oare mai exista asa ceva?
https://youtu.be/aOBk7fYFy50

Răspuns Câştigător
| 199onur7 a răspuns:

Iubirea Adevărata există cea necondiționată și care iubește cu Adevărat da cu Adevărat fără limită există. Trebuie sa fi robot sau sa minți ca nu există știm cu toți ca există de ce mințiți in halul ăsta nu există? happy cum puteți fi atât ba de falși si sa mințiți in halul ăsta ca nu există iubirea Adevărată? Voi nu aveți surori? Frați tata mama unchi veri? Voi nu simțit nimic pentru nici unul din ei? Ba nu mai mâncați atâta rahat ca o sa va vină rău dupăia încetați sa mai mințiți in halul ăsta de murdar ca nu există iubirea Adevărată la mine cu rahaturile asta va rog limitațiva ca va dați singuri de gol deci haideți sa nu mai jucăm atat teatrul căci nu-și are rost bine înțelege ca oricem om de pe fața pământului ăsta iubești pe cineva bine înțeles ca oricem om iubește cu Adevărat pe cineva ca acea parsonă nu vrea sa fi cu el sau cu ia? Aia este treaba lor da sa minți in halul ăsta jale rău.

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Misto animatia. Dar la ce te referi mai exact? Ca a fost doar un vis.Plus, eu am inteles ca nici nu trebuia sa iasa omuletul roz cu ea, ci prietenul lui? Sau de fapt trebuia sa iasa, dar nu a mai avut curaj sa o intrebe, asa ca le-a zis ca tipa n-a fost interesata. Iar sa iti vizualizezi asa viata cu cineva cand abia il stii cred ca mai vezi doar prin filme.In viata reala e sanatos sa ai o doza de retinere si sa nu te arunci cu capul inainte, tocmai ca sa nu suferi.

| 199onur7 a răspuns:

Ficarea om iubește cu Adevărat in felul lui unul mai puțin altul nebunește și-ar lua si viața pentru el sau ia deci haideți sa lăsăm vrajeala asta ca nu există iubirea Adevărată si frumosă bine înțeles ca există nu mai fiți idioți falși ca nu fraieriți pe nimeni cu astea.

| 199onur7 a răspuns:

Sunt multi oamenii care suferă teribil de îngrozitor nu-ti poți închipui câți sufera in tăcere câți nu au murit ma pe lumea asta pentru omul ala care il iubește nebunește? Câți? Mulți mulți rău câți nu suferă in tăcere rău de tot și nu ai săi vezi sa scoată in sunet un sunet nu vor scoate de rușine de respingere de frică și încă câte și cate nu mai fiți ba atâta de falși ba încetați sa mai fiți dracu așa mulți suferă in tăcere nu ai sa-i vezi sa scoată in sunet sa scrie un mesaj să-i spună la inima aia ca o iubește cu Adevărat și ca ar muri pentru ia pentru el știți câți au rămas pe viata cu sechele serioase din cauza asta? Ce atâta mâncați rahat ca nu există? Bine înțeles ma ca există ce aveți ia uitați la poza cu persoana pe care o iubești cu Adevărat da cu Adevărat ia sa vezi cum iti face inima ia sa vezi ce simți atunci ca nu o vezi ca nu o auzi puțin sa vezi cum o iei orazna și tulbură singele in tine și cum.va mâncați voi minciunile si rahaturi încetați sa mai mințiți frate in halul ăsta.

| CdeMetal explică (pentru 199onur7):

Mda asa e unii vor sa para ce nu sunt au vazut si ei la 12 ani un caracter dan filme care zice frate eu nu iubesc pe nimeni deloc sunt foarte smecher e ceva cool si li se imolanteaza efectiv un gand fals ca vai iubirea nu exista si vin si dau comentarii aici pe TPU vai iubire romantica ce scarbos ceva gen aia mici sa mor eu, si apoi ajung doar ei cu pisica fara nici o persoana mai speciala lor

| 199onur7 a răspuns (pentru CdeMetal):

Mincinoși falși și ei sunt conștienți da asta da tot pe a lor o ține da tot ei sa da de gol cu tot cu minciunile lor si rahatul lor. Pe mine ma enează frate la culmea când îi vad ca minte in halul asta ca nu iubește ei cu Adevărat ba ma lași ca nu iubești tu cu Adevărat pe cineva in secret cineva in viata asta o rămâne mereu in inima ta acea inima pe care o iubești cu Adevărat da cu Adevărat si ai muri pentru ia deci ajunge va rog eu cu atata teatru ca nu mai ține.

| 199onur7 a răspuns (pentru CdeMetal):

Uite dau un exemplu imi place cornițele de dracușorwinking vrei sa mint? Nu frate spun Adevărul

| 199onur7 a răspuns:

Esti rea tot timpul asa tu de fel sauwinking ai doar perioade? Nu vrei sa fi ingerașul meu păzitor?
rolling on the floor))))))rolling on the floor)))))))) Doamne nu mai pot rolling on the floor))))

| 199onur7 a răspuns:

Eu zic sa împărțim cornițele alea vezi? Eu nu am nici unul măcar sead sad

| gemeni6226 a răspuns:

Sigur ca exista doar trebuie sa ai norocul sa gasesti persoana.Ei, si aici e aici daca iti da cel de Sus sa intilnesti sau nu acea persoana.

| CdeMetal explică (pentru 199onur7):

Eu am frate ditamai coarnele anpung cu ele dacai sti ce le fac la uni cu astea ma mai intreaba un prieten Ionut camd merhem dupa gagici daca împung iarasi sj zic da ba impung sa fiu al dracului draci dracilor si cand vad o gagica frate si am baut putin sti cum intru ma fac un avion de atac ii dau cu coarnele asa ma inaginez eu taurul fioros care vede rosu cumfac spaniolii aia omoara usor taurii ca sunt niste prosti in fine am deviat de la subiect insa le dau un cap la alea de ma baga putin asa la nebuni pana imi revin si iarasi o fac este doar modul meu de a fi si las schimba dar cine sunt acum voi fi mereu asa cum am fost o sa fiu si spre pamant o sa ma intorc usor in anii ce trec ca o povara prin umbra vietii mele caci ce simt e ascuns in adevsrurile nestiute de nimeni, si totusi sper ca untr o zi lucrurile se vor schimba

| 199onur7 a răspuns (pentru CdeMetal):

Bro nu am apucată sa citesc tot sunt mort de somn noaptea buna păstreazăți coarnele eu le am pe ale mele imi ajung.