| UnchiulRamiz a întrebat:

Ce kuotator de wrestling va placea acum 15-20 ani? Mie Jeff Hardy, era numai o schema desi era slabut tare laughing Ma refer cand erau Cena, Umaga, altii nu imi mai vin in minte acum.

7 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Jeff Hardy era și preferatul meu pe atunci. Mai erau și Triple H, Rey Mysterio și Undertaker

| UnchiulRamiz explică (pentru mODIN):

Da si Orton si ala cu ochelarii de soare ce se prindea de par de ciuda laughing avea parul blond si lung. La Undertaker imi placea cu isi dadea ochii peste cap

| mODIN a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

De Edge cred ca zici

| UnchiulRamiz explică (pentru mODIN):

Da, ala zici ca se credea miezu, era cam enervant

| 1onur a răspuns:

Nu m-am uitat la Wrestling decât o dată sau de două ori nu mi-a plăcut niciodată Wrestling își dădeau cu scaunele în cap cu scara în cap de 2 metri săreau pe oamenii își dădea cu pumni in cap până se făceau de sânge erau din calea afară sălbatici instignau oamenii să fie agresivi bătăuși care este cel mai cel... La mine in cartier de unde crescusem eu deja Wrestling era nimic pe lângă ce scandale făceau ăștia veneau cu mascați poliția se băteau ăia între ei mai ceva că Wrestlingullaughing) se suiau pe mașini se băteau spărgeau mașinii parcate erau sălbatici rău nu avea nicio șansă săle vorbești ca omul cu nici unul dintre ei frate Constanța era înainte pe vremea mea era cel mai rău cartier din zona mie nu mi-a plăcut niciodată niciun fel de agresivitatea nici din glumă nici altfel de asta nici nu ieșieam din curte afară știam pe fiecare dintre ei cine sânt si am preferat să cresc singur pe drumul meu.

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Wrestlingul era la tine în cartier. Ce ai văzut la TV nu era pe bune

| georgcyc a răspuns:

NEW XBOX 360 WWE 2K17 / NTSC

£17.55
Atât am platit eu pentru el atunci