| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai face Greece12?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Cand m-a sunat era si pe site... ultima stire despre ea este ca avea probeme cu netul in zona ei, tebuia sa inlocuiasca firele de net.Ar fi trebuit sa dureze atunci cel mult o saptamana ...Mai mult nu stiu.
I-am lasat niste mesje acum cateva saptamnai pe mess... atat!

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Si mie mi-e dor de ea!
Nu mai stiu nimic de ea de asta toamna si nici nu m-a sunat deloc.

| neutrino a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si atunci cand te-a sunat era sanatoasa, avea ceva probleme?

| neutrino a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Multumesc pentru amabilitatea ta si daca mai vorbesti cu ea te rog sa-i transmiti din partea mea multa sanatate si "La multi ani'! Si pentru a pastra regulile jocului iti ofer fundita, prima mea fundita pe care o ofer de cand activez aici. Si este ceva timp...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru neutrino):

Multumesc si eu. mai sunt cei care doresc sa se alature tie la urari si care intreaba de ea!

| neutrino a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mi-ar face placere sa stiu ca este sanatoasa!