| VrRos50 a întrebat:

Ce mesaje vă stârnesc atracție fetelor?
Adică cu ce trebuie să înceapă un băiat conversația ca să aveți interes de a vorbi cu el.

5 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Poti sa ii trimiti si un simplu - sau.
Daca esti frumos si e atrasa de tine, o sa fie interesata din prima, nu prea conteaza cum incepi conversatia.

| AnemonaP a răspuns:

Nu este vorba cum inițiază conversatia. Poate fi un mesaj interesant și după omul sa fie neinteresant. Contează sa mentii converstia, însă, e vorba și de fata aici, dacă și ea este, plictisitoare și neinteresanta, n-ai ce sa faci și de ce sa mai insisti. Trebuie sa fie interes și din partea opusa, altfel, vorbești singur.

| Celcestietot a răspuns:

Nu conteaza cum incepi conversatia.

| RAY a răspuns:

Aspectul fizic, indiferent de cum ii scrii tu.
Fata simetrica masculina =acel jawline
voce groasa de barbat
bratele mai groase
inaltime mare
fara burtica
fiecare avem o valoare sexuala, economica, educatie, inteligenta
https://www.eva.ro/......37091.html