| nyoentox2002 a întrebat:

Ce naționalități de fete m-ar placea?
Cam așa arăt:
https://vm.tiktok.com/ZGeEuo8e3/
Daca nu merge link-ul
nyo_ex pe tiktok.

10 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Rrom?
Cheers

| nyoentox2002 explică (pentru FreddieM):

Nu sunt de etnie romă

| JohnnydeFeer a răspuns:

Romancele,Italiencele,Indience.

| FreddieM a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu contează. Poate ele te plac.
Cheers

| relian a răspuns:

Depinde si ce cauti tu laughing daca cauti femei frumoase, e si normal ca nu gasesti

| Mindfulness a răspuns (pentru JohnnydeFeer):

Unele românce sunt rasiste, nu le plac țiganii! El nu e tigan dar arată ca și unul. La restul ai dreptate.

| nyoentox2002 explică (pentru Mindfulness):

Mie nu mi se spune că par a țigan, doar că par a arab sau brazilian

| nyoentox2002 explică (pentru relian):

Eu caut doar sa îmi placă, nu e neapărat să fie frumoasa, na depinde și cum o vezi tu!
Contează să fie reciproc

| Delyae a răspuns:

Chiar și cu altă cetățenie…

| Mindfulness a răspuns (pentru nyoentox2002):

Atunci ești norocos! Nu ai de ce sa te simți complexat. Sa știi că poți combina fete și cu o alta origine nu trebuie neapărat să te combini cu românce,poți să cucerești și unguroaice, englezoaice, poloneze, nemțoaice, italience etc! Arăți a brazilian și eu sunt de aceeași părere.