| Eroare404 a întrebat:

Ce nemultumiri aveti?

10 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Băieţii care sunt cu ochii după fete când eşti într-o relaţie cu băiatul respectiv.

| Krixxus a răspuns:

Prea multe

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Multe.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-avem destule autostrazi, domne!
Mergem ca saracii cu 200 'pe sate'.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Niciuna.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt nemultumit ca vin tezele si ca o sa am doar 2 luni vacanta de vara =]]

| Larissa04 a răspuns:

Nemultumita de faptul ca nu pot realiza ceea ce vreau, desi incerc de 2 ani sa fac un lucru, si la jumatatea drumului ma opresc:"
Sunt nemultumita de foarte multe lucruri, de viata mea persoanala, de faptul ca sunt cum sunt, nu stiu e ca si cum as vrea sa iau cate ceva de la fiecare, in loc sa am o personalitate a mea, sa fiu diferita, cred ca e din cauza ca nu stiu cum sa ma comport in anumite situatii, ce sa fac.:/ Nu ma inteleg nici eu pe mine, si pretind sa ma inteleaga ceilalti..mda.

| Eroare404 explică (pentru RainmakerX):

Vacanta de vara nu mai tine 3 luni, tine doar 2?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De examene.

| RainmakerX a răspuns (pentru Eroare404):

Cam da... cica o sa incepem vacanta cu o saptamana mai tarziu in iunie si o sa terminam mai devreme in septembrie cu 1... cel putin asa a zis profa de mate. Oricum; nimic nu e sigur. Legile in Romania se schimba precum sosetele laughing)