| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu va convine cel mai mult la lumea asta? un singur lucru.

Răspuns Câştigător
| alalexandra a răspuns:

Ipocrizia!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minciuna cu care defilează.
Pa, pa.

| crisu2012 a răspuns:

Ca nu toti oamenii sunt egali.Toti oamenii ar trebui sa fie egali!

| blueangel99 a răspuns:

Mie nu-mi convine răutatea asta dintre oameni.

| Bibbu a răspuns:

Egoismul. straight face

| HelpBoy a răspuns:

K n-am puteri de de teleportarelaughing glumeam minciuna nu imi convine nici mie

| deceeu a răspuns:

Sincer sa fiu, invidia

| deceeu a răspuns (pentru crisu2012):

Hai domnule ca nu mai suntem comunisti!

| crisu2012 a răspuns (pentru deceeu):

Banuiam ca asta ai sa zici, dar nu la ast m refeream.Nu la hai sa avem toti ceiasi bani, aceleasi haine sau mi stiu eu ce ci la faptul ca toti ar trebui sa fim tratati egal, de ce romii nu sunt tratati la fel ca noi romanii sau chinezii sau alte natiuni, sau de ce la biserica preotul priveste altfel pe cel ce sustine biserica si altfel pe cel ce nu o face? la asta ma refereamlaughing

| eliaclodia a răspuns:

Restul? Ce se intampla cu restul din lume?