| SuntRomânDeTreabă a întrebat:

Ce nume de baieti sa imi pun pe TPU nu gasesc si eu macar 1 calumea spuneti-mi si mie macar 1 dar sa fie tare! din astea tari caut big grin Ms.

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

"Johny","cσσℓвσу", "ҬἬἝ ϐἝṨҬ ϐὋὛ","mÿ nïċknämë","ԼƖƬƬԼЄ ƁƠƳ","ĴƱSƬ MƐ","ƨυρεя ƨтaя", "aSqueL","T|G3R".

| SuntRomânDeTreabă explică (pentru Esperança):

nuuuuuu eu caut nume misto pentru TPU nu nume de persoane!

| Esperança a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Altădată exprimă-te corect. Tu ai cerut "nume de băieţi"

| Esperança a răspuns (pentru SuntRomânDeTreabă):

Vezi că ţi-am scris câteva, sper să-ţi placă, dacă mai găsesc o să îţi mai dau. Până una altă zi cu ce ai vrea să fie? Ce cuvânt te-ar reprezenta mai bine?

| hideaway a răspuns:

AquaBoy --> aqυaвσу
uNiiikooL --> υηιιιкσσℓ
zAweesomee --> zaωєєѕσмєє
Funkyjazz --> ƒυηкуנazz
boyman --> вσумaη
thinking

| YesOMG a răspuns:

Pai 1). Nu stiu numele tau pentru a iti raspunde