| Popescu_Eugen_1964 a întrebat:

Ce parere ai despre Forum Softpedia?
Ce parere ai ca nu poti sa-ti stergi contul de la ei?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una foarte proasta,foarte multi te jignesc daca ai gresit o virgula sau un punct, pe amini nu le intereseaza deci dai raport nu le pasa, chiar daca dai ignor ei pot jigni in continuare, raspunsuri fara a avea legatura cu intrebarea sau subiectul, peste 90% din raspunsuri sunt total pe langa subiect, se prelungeste conversatile in mod prostesc, utilizatori fara bun simt, cultura, educatie majoritatea dintre ei

ce parere sa mai am, fac colectie de conturii probabil

| Popescu_Eugen_1964 explică (pentru RAY):

Deci nu e de facut cont la ei. Eu cand am auzit doar ca nu te poti sterge mi se pare o magarie. Adica ma inregistrez, contul e proprietate privata sau nu? Daca maine sunt bolnav si stiu ca mor peste 1 luna eu nu vreau sa las la ei contul sa se laude "- NOI suntem cei mai tari. " Mi se pare din prima o magarie.

| RAY a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Trebuie sa se laude si ei cu ceva asa ca arhiveaza conturile toate pe server, bine cand vb de rating se ia in considerare mai multe aspecte nu doar nr de userii

| Kaℓi a răspuns:

Da? nu stiam, am si eu un cont pe acolo, abandonat de ani de zile... sa se spele pe cap cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nicio parere, intru rar, mai mult sa citesc cate ceva, nu ca sa raspund. Mi-e indiferent daca poti sterge contul sau nu.

| minrest a răspuns:

De ce ai vrea sa il stergi? Nu mai ai rabdare o luna? Te deranjeaza ca ai postat acolo cu numele real, ca peste tot? Doar nu iti e rusine cu ideile tale legionare. Ai facut pe Softpedia provocari prea evidente? Ai facut postari din alte perspective ideologice? Mai am vreo 30 de intrebari, dar nu mai are cine sa imi raspunda. Fi-ti tarana grea.