| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de dieta asta /zi, comparativ cu cea a voastra, ingrasa? : Sub 200 grame de produse din carne exemplu: carne de porc/peste/pasare sau salam, parizer, pate, oua
+
150 de grame de paine/orez/macaroane/cartofi etc
+
50-100 grame de dulcriuri ciocolata, zahar
+
~! 1l de bere /zi,
+
ceva sucuri de regula fara zahar/apa minerala deci fara calorii.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

1 litru de berethinking
Contează si cata mișcare faci
Si eu încerc să slăbesc dar fara imi distrug sănătatea, am trei mese pe zi cu custari între mese, mere, portocalie, banane, kivii, ananas etc

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu fac deloc miscare in perioada asta. Iar Barbatii da mai baga cate 1-2 beri am vazut reactia ta tipica de femeie laughing Dar si femeile consuma
Inaintea isteriei covid19, De regula 10 ore/zi eram pe picioare cu activitate.,

| aumih16 a răspuns:

Incerci sa mananci bei mai sanatos! si atunci nu te ingrasi!