| nyoentox2002 a întrebat:

Ce părere aveți de prietenii care cer cadouri scumpe de ziua lor dar ei nu oferă nici măcar o bere?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu sunt prieteni adevărați, doar pe interes

| wildthing a răspuns:

Ce fel de om CERE cadou de ziua lui?

| nyoentox2002 explică (pentru wildthing):

Prietenul meu m-a întrebat ce cadou ii iau de ziua lui, e și coleg de munca mă cunosc cu el de maxim 3 lunilaughingNu mi se pare normal sa ceri cadouri, mai ales daca nu îți sărbătorești ziua

| RAY a răspuns:

Ei cer asta? Daca un prieten îți cere asta nu este rușine, și eu am pățit cu uni, le făceam cadouri de ziua lor, ei se făceau că uita sa îmi de-a un cadou la cate le am dat, le am dat ignor pe viața

| Mindfulness a răspuns:

Eu sincer m-aș pișa pe ei!