| nicoalusoby a întrebat:

Ce parere aveti de site http://www.maildirect.ro/ credeti ca se pot castiga bani?

2 răspunsuri:
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Da, castigi bani. si am cunosc eu un site unde faci bani doar de pe fb si nu e gluma. se numeste Perfect Finance

| Sekn_Atbut_1994 a răspuns (pentru Kidutzzzaaaaa):

Salut,imi spui si mie cum sa eu codurile html de pe Perfect Finance sa le pun la minee pe blog sau cum as putea face ca sa apara anuturile pe blogul meu, meam facut inregistrare dar nu gasesc cu as putea pune anuturi la mine pe blog ca sa am venit din clicuri. terog mult ajuta-ma