| RamonaBucur a întrebat:

Ce parere aveti despre agentia imobiliara investopedia?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa citești recenziile! După mine este ok deși am auzit comentarii proaste despre ea

| RamonaBucur explică (pentru LisaJulie):

Am citit recenzii si sunt recenzii proaste, ba chiar ca ar posta anunturi false, din cate am inteles sunt niste hoti

| Linus a răspuns:

Mie mi-au copiat anunțul fără sa imi ceara acordul si l-au postat pe pagina lor. Am încercat sa ii contactez, numărul de telefon pus degeaba. Le-am scris un emai sa îl dea jos altfel ii raportez. Nimic
Niște hoți.