| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care jignesc virtual?

11 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Este un mod de manifestare și acesta. Te descarci. Știu că nu este frumos sub nici o formă să insulți pe cineva. Dar mai sunt și persoane de speța asta, sau mai bine zis de cea mai joasă speță.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Ma jignit un asemene specimen, astia nu inteleg ca analfabet esti cand nu vorbesti o limba, cand nu scrii corect esti agramat dar na ce ma pun eu cu tineretul geniu din Romania

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Prosti

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Misto avatar

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Mersi

| J0B0MAT a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si despre cei care jignesc in viata reala si anume ca sunt la un nivel atat de jos incat daca te-ai cobori pana acolo, te-ar bate cu multa experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de gând să te smiorcăi acum prin toate categoriile?
Și eu te-aș jigni, nu îmi placi deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

niște răutăcioși care-l supără pe Ray.

| Fatamuntilor a răspuns:

Rabufnesc si ei cand sunt intr-un conflit!
Avand in vedere ca majolitatea sunt adolescenti, este modul lor de se manifesta.
Problema incepe cand jignirile vin partea celor maturi!

| AirănMeidăn a răspuns:

depinde de motivul pentru care o fac