| BlueBell07 a întrebat:

Ce parere aveti despre cineva care va plateste ca sa-l ajutati pentru un examen de mai multe ori,joaca teatru mai multi ani cand spune ca nu se compara cu voi, iar pe urma, cand se vede cu sacii in caruta(examenele luate, dar nu cu note ca ale voastre), pretinde ca e mai bun decat voi si merita sa va ia si locul?

2 răspunsuri:
| simplaexsistenta a răspuns:

Exista si posibilitatea de a avea o parere buna fata de o persoana de genul?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Un sut in fund.
Un astfel de individ a rezolvat facultatea cu bani. Cum crezi ca se va descurca pe mai departe la teste si interviuri?
De relatii interpersonale nu mai spun.