| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Marius Csampăr? Credeți că e complet reabilitat, așa cum spune el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio părere. Nu-mi place acest personaj, nu-mi da un vibe bun, așa că nu-i urmăresc videoclipurile.

3 răspunsuri:
| 4evergentleman a răspuns:

E mai sănătos la cap decât multi dintre noi de pe TPU, l-am vazut pe tiktok și mai bolnavi suntem noi decât el,omul e foarte calculat în gândire și în discuții,parca nici nu zici că a fost acolo atâția ani, noi ăștia care suntem izolați de societate, anxioși, depresivi, singuratici avem probleme serioase nu el. Deci da, s-a reabilitat, e rațional.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 4evergentleman):

Dar el a omorât șase oameni, eu nici o amendă n-am luat vreodată. N-ai cum să compari.

| 4evergentleman a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba el socializează cu lumea,e integrat in societate,e dorit și plăcut de multi oameni,e un om normal acum! A ucis știu dar e un om normal care știe să vorbească cu lumea să interacționeze,să își facă prieteni,are abilități sociale,de comunicare remarcante. Noi degeaba nu luam o amendă că nu socializam nu ne știe nimeni că suntem retrași,pudici,nu comunicam nu legam relații nu ne adaptam,integram in multe contexte sociale,așa că cine sunt nebunii noi sau el care acum e un tip ok care și comunică cu lumea și lucreaza,mai degrabă își poate întemeia el o familie decat noi care suntem niste ciudați. Trecutul e trecut,multi nu îl judecă pentru a făcut alții il judeca,pe noi ne judeca in schimb toți că stăm în casă că suntem anxioși, depresivi,bolnavi psihic,izolați,absolut toți ne judeca pe la spate, noi existam nu trăim el trăiește și exista! O sa plătească în fața lui Dumnezeu dar omul își trăiește viața, noi nu suntem in stare o iubita sa ne găsim despre ce vorbim? Am văzut când se rugau fete de el să iasă cu el și el a refuzat, pe noi cine ne baga in seama?laughing Lumea nici nu ne cunoaște că suntem retrași, ciudați.