| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care comenteaza mereu de altii dar cand cineva se ia putin de ei se panicheaza si iti sterg postarile?

45 răspunsuri:
| PieptulPuiului a răspuns:

Gurl, eu nu iti pot da raport, ca sunt membru junior sad dar ma bucur ca ti-am lasat impresia ca sunt admina pe aici. Imi place ca imi confirmi superioritatea si autoritatea.

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Dai raport de pe celelalte conturi, draga sad

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Si ce te face sa crezi ca esti superioara? laughing) ca ne urmaresti pe toti si stii tot despre noi ca o ratata rolling on the floor)) balamuc rolling on the floor))

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Care conturi? Mi-e prea lene si nu esti atat de importanta, sorry sad avem salontan si altii care se ocupa cu asta

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Ce stiu? Normal ca stiu multe, de aia iti sunt superioara.

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Nu vezi ca stii tot despre viata tuturor? laughing) asta te face ratata, nu superioara rolling on the floor)

| Drimmero a răspuns:

Ce vise umede pe tine.

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Nu te crede asa importanta ca nu face nimeni atata efort pentru tine sa schimbe conturi pentru raporturi la intrebari pe care oricum nu le baga nimeni in seama laughing

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Ce stiu, Lukasz? Te-am mai intrebat odata. Raspunde la subiect

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Faci tu rolling on the floor)

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Esti capabil sa porti o conversatie? Sau imi dovedesti in continuare ca iti sunt superioara? Sa iti scuip si samanta sau mai am putina rabdare cu tine?

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Stii de mgtow si de mai multi rolling on the floor) urmaresti si stii tot despre noi ca o ratata laughing)

| Drimmero a răspuns:

Cookie dog sau lukas?

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Lesiiin rolling on the floor)) ce conversatie sa port cu o taranca ratata care urmareste tot siteu si pune intrebari despre toti laughing) eu vreau doar sa rad putin de tine laughing

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Ce stiu? Ca vrea papusa? Vorbest despre asta de ani de zile laughing. Atata memorie am si eu.
Noi? Tu fiind cine? Hai, curaj, puiule. Inca putin si inveti sa te exprimi ca un om normal. Doar putin exercitiu iti mai trebuie. Hai ca poti

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Taranca? De unde sunt? Stii lucruri despre mine? O, nu! Inseamna ca ma urmaresti. Hotul striga hotul?

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Te oftici ca te-am demascat gusticele?smug

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

De mine nu ai zis nimic inca dar mai astept rolling on the floor) dar de ce urmaresti oamenii, n ai viata sad rolling on the floor)?

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Nuuuu-mi pasaaaaaa

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Tu de ce ma urmaresti? N-ai viata?

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Eu nu te urmaresc ca nu sunt ratata ca tine laughing dar te porti ca o taranca sad

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Si totusi esti aici laughing)

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Cum nu? Stii tot ce fac, pe cine am mentionat, ce am afirmat. Pretty obsessed if u ask me smug cf gusti, ti-ai luat restantele?

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Nu mai urmari lumea, nebunooo rolling on the floor)) not obsessed, just curious how much of a loser you can be happy
Restante? Vezi ti draga de problemele tale laughing

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Nu urmaresc, honey, ai stat tu cu mine la aceeasi masa? laughing Doua afirmatii despre cineva nu inseamna nimic. Nu mai fi obsedata de mine. Fa o facultate.

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Cica eu sunt obsedata rolling on the floor) rolling on the floor)) ia-ti o viata artisto si nu mai fii obsedata de toti userii laughing)

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Hai, vine vara imediat, pune mana si invata, da la o facultate de doamne ajuta ca sa nu mai ai timp sa ragi pe aici de foame laughing))

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Pune-ti numele SomeraDinPorumb.

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Ce imi place cand nu ai ce zice si vii cu de astea laughing)) incearca la psihiatru pisi, poate te vindeci happy

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Daca scoti cate un crac din porumb din cand in cand, poate faci si tu un ban cu ciobanii care trec pe acolo. Ahhh, dar parca erai grasuta, nu? Ghionion sad nici de asta nu esti buna. Incearca onlyfans. Cu pisici. Sigur ai pisici sexy prin vecini. Ca tu nu ai nicio sansa.