| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care comenteaza mereu de altii dar cand cineva se ia putin de ei se panicheaza si iti sterg postarile?

45 răspunsuri:
| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Vaaai cum incerci tu sa ma jignesti rolling on the floor) dar te-am ranit nu gluma, bolnava mica happy

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Nu te jignesc ca te-a jignit destul natura, empatizez numai smug iti ofer solutii pentru o viata mai buna.

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Atata ai cautat scandal cu mine si acum te retragi asa, cu replici lame sad
Gata, atata s-a putut? sad Data viitoare nu te mai baga in seama daca nu poti duce. Stai parcata acolo. Invata pentru restante. Slabeste. Fa ceva cu viata ta.

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Ai vrea tu sa arati ca mine happy nu mai fii trista pisii ca exista solutii si pentru boala ta happy

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Ce sa nu duc? laughing) esti penibila si obsedata de un site si dai raspunsuri previzibile cand turbezi. nu esti o provocare pentru mine happy

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Cine turbeaza boss in afara de tine? Cauti scandal si apoi fugi cu coada intre picioare ca nu mai stii ce sa zici sad
Ziua si contul. Nu ai obosit?

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Nimeni nu isi doreste grasime, honey sad am auzit ca grasele transpira sub tate si intre colaci. E adevarat?

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Iti derulezi pielea cand faci baie sa intre peste tot sapunul? O pui pe facalet?

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Draga, eu rad de tine laughing) si sunt aici, nu am fugit laughing 'nu mai stii ce sa zici' - nu imi mai copia replicile ca esti si mai penibila happy tu nu si obosit sa fii obsedata? happy

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Pisi, daca iti dau poza cu mine te fac si mai suparata decat esti acum. laughing cum ti-am zis, vezi la psihiatru, poate iti vindeci obsesiile happy nu vezi ca incerc sa te ajut sad

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Of, n-ai imaginatie deloc, aceleasi dume la nesfarsit, ma plictisesti.
Scrie-mi cand o sa-ti faca pui neuronii si o sa-ti devolti bruma aia de creier sad

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

sad efectiv esti inutila in discutia asta, cauta cearta cand o sa fii capabila sa o sustii.

| PieptulPuiului a răspuns (pentru FloriceleDePorumb):

Fapte, nu vorbe, obezo. Din clanta stiti sa dati toti, dar la practica va piere glasul.

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Esti o gluma tu destul laughing)

| FloriceleDePorumb a răspuns (pentru PieptulPuiului):

Nu ne certam draga laughing) eu rad de tine si tu te agiti happy si imi zici ca sunt grasa si crezi ca nu am job laughing) astea sunt dume bune si cu imaginatie la tine rolling on the floor))