| Dazzzie a întrebat:

Ce parere aveti despre roscate? orice tip de roscata. aprins, mai deschis, mai portocaliu. :d

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturale, sau vopsite?

| mariuseu12 a răspuns:

Naturale - super tari
vopsite - nu mersi big grin

| Dazzzie explică (pentru anonim_4396):

Vopsite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dazzzie):

Femeile vopsite in culori puternice ori au gresit nuanta, ori n-au gust, ori vor sa epateze si sa para trendy. Cele vopsite in nuante delicate ori au nimerit nuanta, ori au gust, ori vor sa para serioase si familiste.
Mie imi plac alea naturale sad

| adiynaelena76 a răspuns:

Cele naturale sunt niste persoane norocoase eu am o verisoara care are 11 ani si este roscata natural este mai spre portocaliu este super tare chiar si eu cred ca este vopsita toata lumea ii zice ca este vopsita e foarte tare adica normal ca este naturala fiindca si la 1 an tot asa avea parul