| vali4789 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuajele pe retina?
http://www.youtube.com/watch?v=30s6d67xCFA

11 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mi-ar plăcea să orbească ăia cu tatuaje pe retină. Mie mi se par grețoase, hidoase și inutile.

| Kaℓi a răspuns:

Mi se par o mare cretinitate. Tie cum ti se par?
Apropo, aia nu e retina...

| KristalPop a răspuns:

Mi se par de-a dreptul retardate.
Înţeleg tatuajele simple, dar astea...

| vali4789 explică (pentru Kaℓi):

Iris a? mai peste tot scrie de retina...cum sa mi se para, in maxim 7-8 ani o sa fie la moda. Spunea unu pe yoyutube ca a plans cerneala 2 saptamani...laughing)

| Disharmony a răspuns:

Nu ma tenteaza.

| fadnox a răspuns:

Nu stiu ce placere poate sa mai fie asta, dar cei cu cercei in ochi?

| BlackWaltz a răspuns:

Scarbos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dafuq?
Cât de retardaţi pot fi acei oameni?
Oribil I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general tatuajele mi se par inutile si de prost gust iar chestia asta imi confirma si mai mult parerea.

| Kaℓi a răspuns (pentru vali4789):

Oh, nu... irisul e discul ala colorat care ne da culoarea ochilor, iar retina e fundul ochiului, unde se formeaza imaginea... psiho ala si-a tatuat sclerotica, adica invelisul alb al ochiului. Dar nu asta conteaza. E o mare tampenie, si sunt sigura ca nu o sa devina o moda, eventual pentru cativa masochisti sau disperati sa fie remarcati si ei cu ceva.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Avand in vedere riscurile, mi se par o mare tampenie si inconstienta.