| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre videochat în sine, despre femeile care practică asta, ce ziceți de studiourile care angajează și de ce credeți că nu au voie modelele să aibă relații cu vreun angajat?

13 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu am nicio părere.

Ma duc să-mi fac ceva de mâncare numai bine

| luchax a răspuns:

Munca pentru femei care n-au facut nimic in viata lor si cred ca asta le va face sa se simta mai bine cu ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este si asta tot o munca. happy
Pana la urma unii consuma. Altii ofera. Si cei care ofera primesc bani.
Daca nu ar exista consumatori, nu ar mai exista studiouri si industria in sine ar pica.

Nu ma intelege gresit, NU sustin industria pornø pentru ca ataca sanatatea mentala a oamenilor si incurajeaza standardele de frumusete si sexuale nerealiste.
Dar in acelasi timp, in general, cei care le jignesc si umilesc sunt, in mod ironic, chiar consumatorii inraiti de asememea continut.
E mai usor pentru oameni sa judece, decat sa gandeasca.
Si cam asta se aplica si in cazul celor care le umilesc.

| troleibuz a răspuns:

Bravo lor.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Nu asa este peste tot? Angajații nu au voie sa aibă relatii între ei.
Am o părere normala. Dacă ele asta vor sa faca și le pare super usor, de ce nu? N-am nicio problema cu ele. Modelele acestea sunt și ele oameni. ‘)

| Celcestietot a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Asta-i atitudinea de barbat alfa XD

| Celcestietot a răspuns:

Lumea mai are nevoie si de asa ceva, din cate se poate vedea. Ele macar o fac pe fata, pe cand altele zic ca sunt virgine si poate au fost cu 12 inaintea ta XD. Tu ce parere ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Eu o văd c pe marile companii de țigări, sucuri carbogazoase. Se consumă de cei mai mulți dintre noi, oferă o plăcere iluzionistă de moment, nocive pentru sănătate. Nu le judec pe femeile care fac asta, dar nici respect față de tine ca femeie nu ai in momentul in care faci asta, ca sa nu mai spun că majoritatea dintre ele nu sunt cele mai intelectuale ființe, asta ca sa mă exprim într-un mod decent.

| Mirel4412 a răspuns:

Am o parere proasta, dar unele poate chiar au un motiv foarte intemeiat pentru care fac asta. Studiourile care fac asta doar isi bat joc de femeile care au nevoie urgenta de bani sau doar multi bani, oferindu-le ca job un loc unde isi pierd demnitatea si increderea de sine.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! Părerea mea nu este una foarte bună. sad Din punctul meu de vedere, nu e nici etic, nici moral. Biblia, cuvântul lui Dumnezeu Iehova, o numește curvie. sad Oamenii își necinstesc trupurile. Se umilesc. Eu consider că și consumatorii de pornografie dar și cei care produc această industrie sau platformă au dreptul la o nouă viață happy, o nouă șansă în Isus Cristos, al cărui sânge ne curățește de orișice păcat.winking Și până la urmă, sunt doar deșertăciune aceste plăceri, nu te împlinesc sufletește big grin Sunt scurte și trecătoare. Nu îți aduc fericire. Nu recomand și nu încurajez nici pornografia, nici masturbarea, nici sexul. Poți trăi liniștit și fără. Funda? big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce părere aveți despre videochat în sine,
În sine n-am părere.
despre femeile care practică asta,
că le e foame
ce ziceți de studiourile care angajează
că fac un bine femeilor
și de ce credeți că nu au voie modelele să aibă relații cu vreun angajat?
Ca să nu iasă copii nerozi.

| doctorandus a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Ca unul care a studiat etică la facultate, pot să vă spun că Biblia și Coranul nu au mare legătură cu disciplina universitară numită etică. Biblia este atât de nesemnificativă în materie de etică încât Adrian Miroiu și Valentin Mureșan nu au menționat-o la cursuri, nici măcar pentru a o combate.