| Florentina9210 a întrebat:

Ce parere aveti despre youtuber-ul IHATEPINK?

are unele videoclipuri destul de ok, doar ca uneori poate deveni cam arogant, cred ca in video copilul chiar are probleme de vorbire si lui i se pare amuzant

https://www.youtube.com/watch?v=1IOtSeI5oj8

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Îi găsesc super ridicoli şi respingători pe machomanii ăştia, care se iau de copii.

13 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Nu mi se pare arogant, adica uneori este ok sa comentezi, nu rade, comenteaza. Da, daca ai o anumita problema nu te apuci de vlog, acuma da, e copil, poate a gresit. Eu am facut greseli foarte mari pana acuma si am invatat si pe calea ce grea si intr-adevar am mai fost ajutat, poate mai mult ajutat decat lasat sa ma descurc singur, dar tot am avut momente foarte dureroase cand am fost singur si toti erau impotriva mea, deci se invata din orice.

| Florentina9210 explică (pentru ubox7007):

Da, dar copilul avea o problema medicala, poate parea amuzant pentru noi, dar cand va vedeo videoclipul, o sa se simta prost.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu m-am uitat la videpclipurile lui IHATEPINK si nu mi se pare ca este arogant, pe asta de l-ai postat tu in intrebare nu l-am vazut, dar o sa ma uit acum la el.

| ubox7007 a răspuns (pentru Florentina9210):

Si ce legatura are asta cu videoclipul si cu cei care rad, ceea ce simti tu pentru acel copil este empatie (adica te transpui emotional in locul lui). Aceste lucruri nu te ating pe tine si pentru tine exista doar cat timp te gandesti la ele, dar adevarat ca el va fi trist (tristetea lui exista, dar doar pentru el), dar pe tine cu ce te face sa crezi ca nu are nici o optiune? Acuma ca o sa se simta prost, doar suferinta este necesara si benefica omenirii, desi nu este placuta, iar daca este pur si simplu prea prost pentru a realiza asta, atunci indiferent de ce simti tu pentru el, nu ajuta, oricum nu ajuta.

| AccountDeleted a răspuns:

Nu-mi place de omul ala. I-am lasat la un moment dat sa nu mai fie asa de rahat si sa-si puna mintea cu niste copii. Sa comenteze si sa se amuze la videoclipuri cu persoane de varsta lui sau aproape varstei lui. El comenteaza intr-un fel deste copiii sub 14 ani de parca este la acelasi nivel cu el. Dar de fapt el degeaba are 21 de ani sau cati o avea el, ca are o gandire scazuta celor pe care ii comenteaza. Macar daca facea si el ca si CJ SO COOL = www.youtube.com/channel/UCVyM1Zknz3u2hGLAN2NVtZg El chiar face clipuri faine si reactioneaza super pe langa Liviu Ţăranu'. Nu-l suport pe IHATEPINK / ILOVEMAUVE :)). YouTuber cu Dacia 1310. I Hate this guy 100% verified.

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Da, el considera ca se amuza pe seama lor, dar acele persoane cand vor vedea videoclipurile sale, nu vor fi la fel de amuzate.
Nu compatimesc pe nimeni, doar ca, face misto de copii. El spune ca la randul sau primeste aceste video-uri.

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Aceste videoclipuri le gasesc abonatii lui care 95% din ei au sub 15-16 ani si ii trimit pe Facebook sau e-mail, iar el le face. Asa as vrea sa comenteze si altii de Liviu asta, sa il faca putin... mai mult de ras.

| Florentina9210 explică (pentru AccountDeleted):

Liviu il cheama?

| AccountDeleted a răspuns (pentru Florentina9210):

Liviu Racovita.

| RAY a răspuns:

Acuma l-am vazut, judeca niste copii janic sincer

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca e suficient de bun, incat nu am auzit de el laughing

| IAmTheLegendary a răspuns:

Sincer, u ma mai uit la Liviu, a devenit enervan de cand joaca CS:GO, si isi da atatea aiere... Il copiaza pe Leafy, si Gannicus il copiaza, a, da si TheRealRed...

| MistretulPufos a răspuns:

Daca vreau sa ma uit la un youtuber care se ia de copii m-as uita la LeafyIsHere