| Superior a întrebat:

Ce parere aveti? Fac astia misto de TPU ( https://www.youtube.com/watch?v=FY81mo64-qI ). Apare si RAY in dreapta :)

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si drimmero apare la inceput acolo

| Superior explică (pentru RAY):

happy Totusi, ce crezi? Aproape 100 likes, 5 dislike-uri. TPU o sa devina un site de amuzament datorita celor care zilnic pun intrebari "o sa raman insarcinatata daca el mi-a bagat-o si?" adica, se repeta, puse de copii care vor atentie...

| WaterDrop a răspuns:

El saracul, in lipsa unor mai bune capacitati mentale si buna crestere, are dreptate, sunt foarte multe intrebari aici care nu isi au rostul sau sunt puse ca si forma de divertisment, insa intre ele si modul cocalaresc de exprimare al acestei persoane nu exista nici o diferenta.Ambele cazuri sunt la fel de triste.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

A inceput vacanta ce sa faca copii se descopera unul pe altul man, mor astia de curiozitate sa vada ce inseamna oral, ana1, normal asa progresam noi din pacate, fiecare se poate exprima desi eu nu sunt pro limbaj vulgar poti face glume si fara a vorbi urat, din pacate ala nu-i amuzament si prostie

| Superior explică (pentru RAY):

Aparent,majoritatea considera ca daca pun cuvantul "mama ta" in propozitie se cred zei.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Si zeiilor le e frica de mama lor numai vb de soacre

| Superior explică (pentru WaterDrop):

Oricum,intrebarile peste care a comentat sunt mult mai ratate decat el, si chiar daca abordeaza situatia intr-un mod mai "vulgar" tot consider ca are o mentalitate ok, cel putin mai buna ca a celor ce pun intrebarile.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pe la ce minut?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

La inceput in dreapta unde sunt si eu

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Trebuie ora de sexologie in scolii si copii sa invete sa devina mai rationali

| Mayhem666 a răspuns:

Am vazut in dreapta intrebarea lui Drimmero, la care am raspuns si eu ieri. L-am vazut si pe RAY acolo in dreapta. Nu m-am uitat la tot videoclipul, am dat pe parti si la un moment dat l-am oprit, pentru ca mi se parea mult prea cancer. Cel care a facut videoclipul nu avea nimic mai bun de facut probabil. Am observat ca toti care fac astfel de videoclipuri legate de TPU, absolut toti intra la acea categorie.

| J0B0MAT a răspuns:

O să devenim vedete.

| GoldenZenith a răspuns:

Ce panarame de oameni. si tipul care comenteaza si cei care pun intrebari fara logica si incearca sa atraga atentia pe care nu au avut o.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tâmpenii. Cine a postat asta, cu siguranță, are cont pe TPU. Și, se amuză, urmărindu-ți răspunsurile.
Acum, datorita ție, se bucură și de vizualizări pe Youtube. straight face

| Deaad a răspuns:

Lord Gabriel asta e un retardat si o mizerie de om, dupa ce m-am uitat la mai multe dintre videoclipurile lui.

Cine in **** vrea sa vada un tampit injurand 100% din timpul videoclipurilor?
Injuraturile intelgente sunt amuzante.
Nu cacanarul asta.

Dar tipul asta de "vlogger" imi provoaca o repulsie totala.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Am vazut,, gata

| Fatamuntilor a răspuns:

Cine a facut filmuletul stie bine ce face, nu face misto! Unele intrebari isi au locul pe situril pentru adulti.

| ambicio a răspuns:

El are nevoie de ajutor mai mult decât cei care caută răspunsuri aici, săracul, caută atenție. Mi-e jenă de astfel de oameni needucați, dacă ești prost, măcar nu te lauda.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu de TPU se bate joc ci e vorba ca sunt multe intrebari de care t-i se face parul maciuca de la adolescenti la capitolul dragoste si sex.

| VibeTrix a răspuns:

Hahalaughing Mi-a placut de ãla si a explicat destul de bine.

| Clorox a răspuns:

Rade de altii dar nu vede ca este mai porst decat ''astia de pe TPU''

| Clorox a răspuns:

Ce pacat ca n-am aparut si eu, faceam si eu promovare la avatarul meu laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum naiba sa faca misto un neica Nimeni care nici macar nu e in stare sa articuleze cuvintele? Am rezistat eroic vreo 15 secunde, dupa care mi-a trecut.
Omul vorbeste strict ca sa se auda si sa-si bage si sa-si scoata tot din trei in trei cuvinte. Si asta, pentru ca, in mod clar, vocabularul lui e mai sarac decat un pensionar CAP la sfarsit de luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asta-i lumea