| Hirockers a întrebat:

Ce parfumuri de la Armani va plac? In afara de Si, care stiu cum miroase si e genial. Ce parere aveti de Agua DI Gio? CUm se testeaza daca un parfum este original? AM auzit ceva cum s-ar da pe geam..in fine foarte vag. Care este parfumul vostru preferat? (orice dar fara Avon,Oriflame,Yves Rocher, Amway)

4 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Eu ma dau cu 1 milione paco rabane, are un miros genial, cum poti testa? un parfum de la firme de renume tine cel putin 4 ore, daca te da icu un parfum si peste 10 minute nu mai miroase ii clar ca ii apa de ploaie.

| Hirockers explică (pentru barbutxxx):

Iti multumesc frumos de raspuns. Insa pe mine ma intereseaza in mod special parfumurile pentru femei. Si mie mi-a placut one milione, arfumul barbatesc, care pe pielea mea a durat in jur de 2 zile. Pentru mine un parfum rezistent iseamna sa persiste peste 6 ore

| AncaMihai1988 a răspuns:

Poti sa il cauti pe google dupa codul de bare ca si metoda de siguranta sau sa cumperi de la parfumeri autorizate. Eu de exemplu cumpar de la aoro si parfumul meu preferat este Code Armani