| asdfkhjl a întrebat:

Ce pot duce ca pachet la scoala si sa nu ma ingras? Eu merg dupa amiaza la scoala la 12. si trebuie sa imi cumpar de la magazin sad si vine vara ce pot duce ca pachet? va rog sa imi raspundeti cat mai repede dau funda :*

5 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Ziua 1. Spanac fiert cu branza dulce slaba 200g/200g in care pui cubulete de branza de capra (grasa) 50g
Ziua 2. Salata de fructe. Sa fie cate unul din cat mai multe fructe.
Ziua 3. Somon afumat 100g cu 50g de paine fara gluten
Ziua 4. 200g branza slaba, 50g rosii cherry, 2 oua fierte, 50g paine fara gluten, 100g dovlecei copti.
Ziua 5. 100g pui fript 100g gogosari crud/in otet

| asdfkhjl explică (pentru Veme):

La scoala? laughing

| Veme a răspuns (pentru asdfkhjl):

Aaa... desi este 1 aprilie... da. Se pot pune in caserole.

| asdfkhjl explică (pentru Veme):

laughing)

| blessedbygod a răspuns:

Fructe!