| SuntUnNimeni a întrebat:

Ce se intampla atunci cand visezi ca plangi si cand te trezesti desi esti cat de cat constient, nu te poti opri din plans? Mi s-a intamplat de cateva ori si vreau sa stiu ce inseamna.

6 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Probabil ti-e teama de ceva, ai o problema in viata de zi cu zi pe care trebuie sa o rezolvi, esti stresat dintr-un anume motiv.

| mgtow a răspuns:

Vise

| Satango a răspuns:

Depresie.

| Mieeez666 a răspuns (pentru mgtow):

Ce raspuns, merita funda.

| PasDeNom a răspuns:

Frumos. Te-as felicita personal. Jigneste, probabil la atat se rezuma neuronii tai. Totusi, apelez la constiinta ta si ii cer sa se abtina din a mai afisa online astfel de frustrari (frustrarile tale) jignitoare la adresa altor utilizatori.

| KillMePlease a răspuns:

nu înseamnă nimic
şi mie mi se-ntâmplă şi încă n-am murit