| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce te supara in acest moment,de exemplu pe mine ma supara foarte mult ca toata lumea din casa doarme,iar eu o sa raman singur, si ma mai supara ca n-am incarcator la Samsung si n-o sa pot sta noaptea pe telefon, pe tine ce te supara?

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Frigul de afara.

Răspuns utilizator avertizat
| Bacemi a răspuns:

Distanta.

| J0B0MAT a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Deloc

| DumnezeuTatal a răspuns:

Teza la mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ai explicat bine, doar că ai greșit persoana.

| T0T a răspuns:

Situația și o persoană.

| Dugalle a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Tu dai teze?!?

| Dugalle a răspuns:

Fumatul. E cu dublu tais, imi place ca ma ajuta dar imi si displace tare, il urasc.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma supara ca a trebuit sa lucrez si simbata si duminica nu am primit nici o zi libera azi lucrez din nou si efectiv numai duminica ce urmeaza o sa am liber, am venit acasa si ieri pe la 24 de la servici am adormit la 2 si ma trezeste un zgomot asurzitor din cel mai frumos somn ca vecinii fac ceva lucrari de zidarie si dau cu burghiul.Domane, doamne! Asa sa fii super pozitiva daca poti.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Dugalle):

Nici macar Dumnezeu nu scapa de teza la mate.