| anonim_4396 a întrebat:

Ce ti se pare amuzant/funny?

4 răspunsuri:
| GirlWithSecret a răspuns:

Mai multe chestii de exemplu atunci cand colegii comenteaza ceva amuzant la ce a spus profesorul incep sa rad sau cand sunt copii impiedicati sau cand spun ceva prostesc sunt mai multe dar doar astea mi-au venit in minte!

| FadetoBlack a răspuns:

În momentul ăsta? Mi se pare amuzant cum cineva încearcă să răspundă serios la o întrebare stupidă.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru FadetoBlack):

Ca a mea, asa-i? eram convinsa ca asa o sa crezi.ideea e ca am tot incercat sa pun intrebari funny si nu mi-a iesit asa ca sper ca prin intrebarea asta sa imi vina o idee

| FadetoBlack a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Din păcate nu o să-ţi vină.