| mitzz2010 a întrebat:

Ce tot inseamna,, aton ces,,? il vad scris pe peste totbig grin

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite ceva despre aton:http://articole.famouswhy.ro/aton/
Dar cred ca te referi la doi "scriitori "de grafitti pe zidurile Bucurestilor, Aton si Ce-s, spaima primarului capitalei.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, sunt reprezentantii unei secte religioase care incearca sa il readuca in prim plan pe zeul Aton. Aton este primul zeu din istoria omenirii caruia i se inchina toata lumea. El a fost un zeu suprem unic prin excelenta.Nu numai ca multi au renuntat la religia politeista pentru a i se inchina numai lui, dar religia sa permitea ca oricine sa o poata adopta, neexistand restrictii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resistance is futile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu mai vorbiti prostii Ba jegosilor nu repreyinta nici o secta sau toate cacaturile care va trec prin cap. In pl mea eu i-am cunoscut personal si ii cunosc si pentru toti Aton Ce-s Gossu Whyx etc. SI PT TOTI CITITORII ACESTUI BLOG. NU DAU DETALII DESPRE NIMENI DIN EI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va dau la muieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt grafferi amice nu te lua dupa toti prostii care iti zic de secte.ce vezi tu scris sunt tag-uri happy Ce-s si Aton sunt 2 grafferi foarte tari happy

| Font a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene, 1 la mana esti un terminathappy 2 la mana aton si ces sunt doi "scriitori" de graffiti, ca asa poate intelegi si tu.Pace!