| Clorox a întrebat:

Ce urati cel mai mult? Ce va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Ura este un sentiment care te consuma extrem de mult. Nu mi-as putea imagina cum as putea trai daca as uri micile disconforturi pe care le experimentez zilnic sau oamenii pe care ii displac. Probabil ca nu as face-o. Ca cineva care a experimentat ura, nu as putea niciodata sa o arunc pe chestii atat de minuscule precum dezordinea din casa, faptul ca mi-am patat camasa cu cafea si trebuie sa ma schimb desi sunt deja in intarziere sau faptul ca m-am intalnit cu vecina care imi este antipatica.

Prin urmare, nu urasc nimic. Singurul lucru care se apropie de ura, dupa cum am mai spus, este alarma de dimineata. Norocul meu este ca senzatia se duce destul de repede.

Cat despre lucrurile care imi plac, ar fi multe. Insa, cel mai mult imi place momentul ala pe zi in care reusesc sa ma bucur sincer de ce am. De faptul ca sunt sanatoasa, ca am unde sa stau, ca am persoane in viata mea carora le pasa de mine, ca am persoane de care imi pasa, ca reusesc uneori sa fac oamenii fericiti cu ceea ce fac, chiar daca uneori este pentru cateva minute, ca poat sa ma bucur de vremea de afara, de mirosul de mancare de la restaurantul din colt, de lucrurile pe care le-am realizat, de pisicile care se colacesc langa mine pe canapea cand vreau sa ma uit la televizor etc.

49 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Nu urasc nimic.
Poate dispretuiesc ceva.
Dispretuiesc,cel mai mult,lipsa de dedicare si suflet implicat in crearea oricarei arte,prin urmare arta nu mai e "arta",in cazul asta, ci devine un produs in plus in lumea asta, fara niciun fel de esenta, fara nimic.

Cel mai mult imi place arta, bineinteles.
In toate formele ei.

| Clorox explică (pentru Deaad):

Super tare happy

| Mayhem666 a răspuns:

Urasc minciuna, persoanele false, persoanele in general, injuraturile, lipsa mea de incredere in alti oameni, problemele vietii, lipsa internetului, serpii, paienjenii, frigul, persoanele enervante, manelele si populara, clovnii, pepenele galben, pe mine uneori, mirosurile neplacute, mizeria, desi uneori o mai fac si eu laughing si multe alte lucruri, dar ca sa le spun pe toate ar trebui sa mai petrec pe aici vreo ora sau doua laughing
Deja stii ca imi plac toate lucrurile legate de Japonia, asa ca pe alea nu le mai enumar, dar mai sunt si altele, cum ar fi cola, tehnologia, statul in casa, statul afara uneori, pe mine uneori, ciresele, capsunile, pepenele, nectarinele, si alte fructe, fluturii, padurile, puii de pisica si de gaini, si alte chestii mici, pufoase si dragalase, si multe alte lucruri, dar de asemenea, trebuie sa petrec cateva ore ca sa le enumar pe toate, asa ca ma opresc aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc limitele si imi place sa le incalc laughing
Urasc din tot sufletul insectele, sa fiu trezita dimineata si lumina puternica. Imi plac vulpile, lupii, cainii ( ciobanesc german, samoyed ), parul roscat si roz. Foarte profund, stiu laughing

| Dismally a răspuns:

Cel mai mult urasc ziua de marti. De placut nu stiu, cred ca acea liniste pe care o pot simti doar cand sunt in natura.

| Clorox explică (pentru Dismally):

Te inteleg perfect, mai putin la partea cu ziua de marti, chiar imi place laughing

| Dismally a răspuns (pentru Clorox):

Esti norocos in cazul acesta happy

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

Multumesc domnule rolling on the floor

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

La prima fraza ne asemanam foarte mult laughing
Eu urasc doar mustele si tantarii, in rest chiar imi palc unii gandaci laughing
La par... Prefer culoarea gri, arata asa de misto, zici ca-i fum happy

| LolaMona a răspuns:

Urasc oamenii prefacuti care se cred buricu' pamantului. Urasc cand iar trebuie sa ma duc la dermatolog

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Cu placere domnule rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Griul chiar e fain, mie imi place si cand are o tenta de mov, dar cand iti strica parul nu mai e misto. laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Dispretuiesc oamenii fara caracter, cred ca asta e pe primul loc in top.
Imi place sportul, cititul, sa creez ceva.
Dar tie? Adica infara sa te dai baiat pe TPU ce pasiuni mai ai? thinking

| syd a răspuns:

Oamenii

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Urasc persoanele spalate pe creier, persoanele din curent, minciuna. oamenii plictisitori, conservatori, falsi, urasc calea de mijloc. In rest iubesc natura, iubesc cam tot ce nu a atins omul ca sa infecteze.

| Aberdeen a răspuns:

Urasc nedreptatea, si cu asta mi se pare ca spun deja aproape tot.
Cel mai mult si cel mai mult imi plac calatoriile (preferabil nu excursiile cu scoala!). Sa calatoresc in cat mai multe tari posibil este unul din visele mele.

| Clorox explică (pentru PersonajFictiv):

Vrei o poză cu mine să vezi că-s băiat? laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Clorox):

Nu o sa dai ncio poza cu tine.
Probabil o sa imi trimiti o poza cu un tip de pe net, o sa modifici un pic ceva la ea ca sa nu o gasesc cu "search Google for image" si bang, aia e.
You pussy.

| oFataAnonimaa a răspuns:

Urăsc falsitatea în general, asta cuprinzând minciunile, falsitatea, lipsa de respect, etc.
Îmi place la nebunie totul în legătură cu maşinile. ( mai ales condusul XD )

| LoveSleep a răspuns:

Urasc minciuna, persoanele false, persoanele in general, injuraturile, lipsa mea de incredere in alti oameni, problemele vietii, lipsa internetului, serpii, paienjenii, frigul, persoanele enervante, manelele si populara, clovnii, pepenele galben, pe mine uneori, mirosurile neplacute, mizeria, desi uneori o mai fac si eu laughing si multe alte lucruri, dar ca sa le spun pe toate ar trebui sa mai petrec pe aici vreo ora sau doua laughing
Deja stii ca imi plac toate lucrurile legate de Japonia, asa ca pe alea nu le mai enumar, dar mai sunt si altele, cum ar fi cola, tehnologia, statul in casa, statul afara uneori, pe mine uneori, ciresele, capsunile, pepenele, nectarinele, si alte fructe, fluturii, padurile, puii de pisica si de gaini, si alte chestii mici, pufoase si dragalase, si multe alte lucruri, dar de asemenea, trebuie sa petrec cateva ore ca sa le enumar pe toate, asa ca ma opresc aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox explică (pentru PersonajFictiv):

Esti ciudat rau...

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Clorox):

Yes i am.

| Drimmero a răspuns:

Prostia urasc cel mai mult pe lumea asta, nu pot sa o tolerez,, minciuna la fel.
Ce imi place mie? Viata traita si momentele de fericire /

| Dededededededede a răspuns:

Îmi plac plimbările când e vremea ploioasă, sucul pe băț, să mă joc cu orice câine văd pe stradă, să ascult Skillet sau Breaking Benjamin sau orice alți tipi care au piese faine, cumpărăturile, să ies cu bicicleta sau rolele, să merg cu trenul, conversațiile lungi la ore târzii cu oameni faini, jocurile pe PC, nectarinele, cartofii prăjiți, să mă uit la WWE, blugii cu talia înaltă, griul, internetul, liniștea nopții, școala ( o părea ciudat, dar la un moment dat ți se face dor ), toamna, berea cu lămâie, să stau în pijamale, zâmbetul tâmp ce apare pe fața unora după ce faci o chestie care îi face fericiți. etcc

Urăsc e mult spus, așa că zic că-mi displac. Păi, să văd sânge, răni și tot felul de chestii de genul la alții pentru că am fobie, unii oameni ( deseori și eu ), serialele indienilor, zilele foarte călduroase de vară, manelele, ciclul, anemia, nehotărârea și lipsa mea de ambiție, insectele. etcc

| anonimg a răspuns:

Urasc rautatea oamenilor; si mai ales lipsa de dragoste a parintilor fata de proprii lor copii (tot la rautate se incadreaza si asta).

Si cel mai mult imi place... placinta de mere; cand ma simt folositor si cand fac pe oameni un pic fericiti (ca prea mult nu pot big grin ).

| Clorox explică (pentru anonimg):

Si mie imi place placinta de mere la nebunie, mai ales cu scortisoara happy
Nu prea ai ce sa faci in privinta rautatii, noi trebuie sa ne vedem de viata noastra si sa incercam sa facem persoanele dragi fericite, ei pierd, nu noi big grin

| Clorox explică (pentru Dededededededede):

La faza cu ciclul... Cred ca n-am mai ras asa de tare de ceva timp, eu sunt baiat dar te inteleg perfect in privinta asta, stau cu 2 femei in casa, stiu ca-i nasol rau, mai ales durerile de burta sad
In fine, si mie imi place sa fac lumea fericita, esti o fata super! Keep it cool :3

| anonimg a răspuns (pentru anonimg):

O, da! Am uitat de scortisoara! drooling

| sabin89 a răspuns:

Urasc pe tradatori. Iubesc tradarea laughing