| Clorox a întrebat:

Ce urati cel mai mult? Ce va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Ura este un sentiment care te consuma extrem de mult. Nu mi-as putea imagina cum as putea trai daca as uri micile disconforturi pe care le experimentez zilnic sau oamenii pe care ii displac. Probabil ca nu as face-o. Ca cineva care a experimentat ura, nu as putea niciodata sa o arunc pe chestii atat de minuscule precum dezordinea din casa, faptul ca mi-am patat camasa cu cafea si trebuie sa ma schimb desi sunt deja in intarziere sau faptul ca m-am intalnit cu vecina care imi este antipatica.

Prin urmare, nu urasc nimic. Singurul lucru care se apropie de ura, dupa cum am mai spus, este alarma de dimineata. Norocul meu este ca senzatia se duce destul de repede.

Cat despre lucrurile care imi plac, ar fi multe. Insa, cel mai mult imi place momentul ala pe zi in care reusesc sa ma bucur sincer de ce am. De faptul ca sunt sanatoasa, ca am unde sa stau, ca am persoane in viata mea carora le pasa de mine, ca am persoane de care imi pasa, ca reusesc uneori sa fac oamenii fericiti cu ceea ce fac, chiar daca uneori este pentru cateva minute, ca poat sa ma bucur de vremea de afara, de mirosul de mancare de la restaurantul din colt, de lucrurile pe care le-am realizat, de pisicile care se colacesc langa mine pe canapea cand vreau sa ma uit la televizor etc.

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Să fi avut și tu, atunci da, înțelegere în adevăratul sens al cuvântului laughing oricum, mă bucur că ai zâmbit ^^
Și nu, nu-s super. Nu mă considera așa doar pentru că ai citit 2-3 rânduri despre mine.

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

Tot pari super happy

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

PS: Nu sunt niste randuri, sunt niste chestii despre tine, dupa asta am tinut cont happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Atunci de ce mi-a refuzat cererea de prietenie trimisă acum mult timp în urmă? Țin minte tot. Ce ai de zis în apărarea ta? raised eyebrows
câtă dușmănie pe minee rolling on the floor

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

Oh boy, nu mi-am dat seama, scuze laughing
Am multe cereri pe care nu le accept pentru ca nu cunosc utilizatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Eram Maziceen pe fostul cont, de asta eu te ştiam şi ți-am trimis. E oke laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cel mai mult intrebarile de genul unde toti depresivii si anxiosii si haterii pe viata zic despre ei cat de fericiti sunt si ce viata frumoasa au ei.

sa pupe mama pe ei!

| EugenEB a răspuns:

Tiganii | Banii

| Clorox explică (pentru EugenEB):

De ce urasti tiganii?

| Clorox explică (pentru anonim_4396):

Nu ma simt, am prea multe persoane dragi care imi sunt alaturi ca sa am timp de depresie si chestii de genul. Nice troll, nu ti-a iesit laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai sunt multe lucruri care le urasc cum ar fi:
-manelele
-cocalarii
-scoala(ca e plina de cocalari care asculta manele, cel putin la mine la scoala).
-tigarile
-poluarea
Si lucruri ce imi plac ar fi
-un gratar bun in natura unde e liniste si pace
-zilele de vara
-jocurile pe calculator
-bancurile
-pizza si hamburgarii
-catelusii

| EugenEB a răspuns (pentru Clorox):

Sunt numit imputit, nesimtit, criminal, hot si jegos in strainatate.

| Clorox explică (pentru EugenEB):

Stiu ce zici, dar asta nu inseamna ca esti asawinking

| EugenEB a răspuns (pentru Clorox):

Nu gasesc comentariul nu stiu ce s-a intamplat cu el.

| EugenEB a răspuns:

Nu nu sunt asa cum zic eu nici pe departe dar am probleme la servici din cauza asta, strainii ma baga in aceeasi oala eu ei.
Ma lupt sa imi schimb cetatenia sa scap de aceasta problema.
Este normal ca la aceeasi munca eu sa iau mai putin ca un german? Nu cred, din acest motiv imi trebuie urgent cetatenie + sa nu mai stau cu grija ca imi pierd locul de munca din motivul 'germanii au prioritate apoi ceilalti'.
Asa sper sa se rezolve si sa am si eu toate drepturile si obligatiile ca ceilalti germani + sa nu mai fiu confundat cu tiganii cand scot buletinul si scrie ROM pe el (confuzie de la rromi).

| Clorox explică (pentru EugenEB):

Saracu' de tine, stai linistit, o sa fie bine, eu am avut avantajul ca m-am nascut in Turcia si chiar daca am trait in Romania ma ajuta numele:
''Yunus'' nu prea suna a roman rolling on the floor

| syd2 a răspuns:

Murdaria. curatenia.

| Clorox explică (pentru syd2):

Si mie imi place curatenia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii indiferenti, oamenii fitosi care nu dau nici 2 bani pe altii cu superioritatea lor.Ce imi place? Sa mananc, sa citesc lucruri interesante de pe net, sa ma uit la telenovele lenevind in pat toata ziua ca de obicei, sa dansez, sa cant ca nebuna prin casa toate astea la 18 ani ce? Varsta nu defineste maturitatea laughing