| nowar a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult? nu ma refer la chestii in genul : sa fiu sanatos,sa fiu fericit,sa am bani, sa am mult noroc...etc.happy

8 răspunsuri:
| Timiii a răspuns:

Hey! In momentul respectiv vreau o carcasa noua la telefon.

Funda? big grin

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Salut!
Acum as vrea un telefon nou laughing.mi l-am spart pe al meu.

| suităr a răspuns:

Sa merg in excursia de 3 zile la Maramures de la scoala...

| CISCO a răspuns:

Vreau sa am si eu par pe cap sa nu ma-i fiu chelios, pam pam pestisorul auriu nu mi-a facut nici un cadou din contra mi-a loat si parul de pe cap.

| SimonaCristina a răspuns:

O sapca de la YMCMB - originala. Ce, fetele nu poarta sepci rap?! laughing

| nowar explică (pentru SimonaCristina):

Ba da, cine zice ca nu?:-W

| RockNbeer a răspuns:

O casa pe un varf de munte, cateva cisterne de bere si wiskey, chitara mea, si...liniste,cat se poate de multa.

| nowar explică (pentru RockNbeer):

Da.day dreaming asta da viata.laughing