| blueheart a întrebat:

Ce va doriti sa va aduca anul viitor? Aveti planuri pentru a-l face mai bun decat anul care a trecut?
Multumesc pentru raspunsuri. happy

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Imi doresc(ca in fiecare an)sanatate si fericire, caci daca le am pe acestea doua inseamna ca voi avea de toate; ca ma voi bucura in fiece zi de tot ce imi va da Dumnezeu, putin sau mult.Inseamna ca zilnic voi avea zambetul pe buze, si puterea de a darui si celor din jurul meu, iubire.

35 răspunsuri:
| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Ma imi doresc sa fie mai bine de cat acum (dar stiu ca traim intr-o tara incare ramanem doar cu dorintele ca nu se intampla nimic )

| blueheart explică (pentru DDCC):

happy. Te poti ajuta deschizandu-ti sufletul persoanelo care tin la tine cu adevarat. happy

| DDCC a răspuns (pentru blueheart):

Păi da, dar aici intervine o problemă. De multe ori ne deschidem sufletul în fața unor persoane ce vor să ne rănească. Și îl vom avea mereu închis când cineva chiar va dori să ne asculte cu adevărat, însă atunci pentru noi parcă va fi prea târziu.

| blueheart explică (pentru DDCC):

Ai dreptate. Dar cand aceea persoana chiar iti arata ca ii pasa de tine poti incerca si tu.

| blueheart explică (pentru IubescRapidBucuresti):

Sper sa iti fie mai bine decat acum, iti doresc din tot sufletul acest lucru. Important e sa ai sanatate, e cel mai important lucru. happy