| AirănMeidăn a întrebat:

Ce va place cel mai mult la voi?
Si prin "voi" ma refer voi ca un intreg, nu doar partea fizica sau doar cea psihica

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Echilibrul.

| T0T a răspuns:

Chiar nu stiu ce imi place...
Imi place ceea ce le place la mine celor importanti mie...

| KillMePlease a răspuns:

Nu stiu daca IMI PLACE efectiv ceva la mine, dar sigur nu imi place ca imi schimb starea foarte rapid si poate chiar fara motiv...
Insa daca din putinele mele calitati ar fi sa aleg una, ar fi cea ca imi asum ceea ce fac si incerc sa fiu pe placul tuturor(ceea ce nu imi iese mai deloc fiindca toti vor cate ceva de la mine ).
Si ca un fel de ..motivare pentru mine, imi propun mereu sa nu fiu ca ceilalti, sa fiu diferita, dar doar intr-un sens bun, pentru mine si pentru ceilalti laughing
Presupun ca nu ai inteles nimic din nimicul asta pe care l-am scris.da...da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca sunt intelegatoare, mai nebunatica uneori (mereu), amuzanta, plina de viata, sunt un om bun, uneori neinteleasa, dar imi place ca sunt eu.

| Musique a răspuns:

Îmi cunosc limitele.
Dacă mă uit în jur, observ că prea puțini știu unde și când trebuie să se oprească.
Baftă!

| CinevaNou a răspuns:

Faptul ca am super-puteri smug

| fadnox a răspuns:

Ca nu ma prind la glume, ca stiu citesc dupa trascriere fonetica, iron maiden

| LoveSleep a răspuns:

Fac față gălăgiei.
Dorm foarte bine când profu de mate explică la tablă.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

laughing

| Mayar a răspuns:

Nimic. Mereu ma schimb.
Ce intrebare interesanta ai pus! Ai oferit ocazia fiecaruia sa se laude si sa arate cat de "modest" e! laughing