| Emanuela347 a întrebat:

Ce va place mai mult: coca cola sau fanta? De ce?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cola
simti mai putin gustul de chimicale

| Furnicuta000 a răspuns:

Cola, cred ca deja sunt dependenta.
Si Fanta e bun dar am vazut ca au tot scos niste variante fara zahar. Aroma e buna dar mi se pare ca lasa un after taste neplacut si imi da niste simptome digestive indulcitorul ala.
Am incercat recent Sprite dupa cativa ani si mi se pare ca are gust de pisat. Nu ma intreba ca nu stiu ce gust are pisatul dar asa imi imaginez ca e laughing ii place cuiva Sprite?

| JohnnydeFeer a răspuns:

Coca Cola e Sasuke, Fanta e Naruto, Depinde cu cine am chief sa tin, In ziua in care beau suc.

| Violleta2022 a răspuns:

Niciuna!
Nu-i nimic sanatos in tonele de zahar care se baga in aceste bauturi.