| Bombonikaaa a întrebat:

Chestia Asta E Adevarata Sau E Doar O Minciuna? http://www.youtube.com/watch?v=tON0E1Zp9LQ

Răspuns Câştigător
| Adyna_2786 a răspuns:

Stai linistita ca nu e nimic adevarat in chestia asta.Sunt numai chestii gandite de oameni pentru a lua bani.Nu stie nimeni cand va fi sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu! Nici macar ingerii apai niste oameni normali care vor bani! Nici gand.Acuma fiecare crede ce vrea.Intr-un timp credeam si eu toate tampeniile pe care le vedeam pe net sau pe care le citeam sau la televizor si ma speriam.Insa acum mi-m dat seama ca nu au ce sa publice si li se pare un subiect dinamic.Asa au zis ca in 2000 va fi sfarsitul lumii. A fost de nu a mai putut.Nu a fost nimic.Sau in 2012.Vezi de treaba ca pot sa pun pariu ca nu o sa se intample nimic in 2012.Nu mai crede tot ce vezi pe net ca sunt filmulete facute la plictisealawinking

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e adevarata nici aia nici alta chestie de tipul.Toate sunt facute pentru diversiune in general de la orice problema reala, o inducere in eroare, o manipulare subtila.Omul cand nu are multe pe cap poate gandi mai clar.Umplandu-i capul cu diverse puterea de perceptie asupra realitatii scade. Dar oricum cine crede crede, cine nu nu.Argumentenu exista.Bafta!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu e nimic adevarat. Toate sunt facute pe calculator. Sunt numai chestii gandite de oameni pentru a lua bani. Stai calma nu se va intampla nimic pe 21 decembrie 2012! Toate astea se spun deoarece s-a facut renumitul film 2012 love struck.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Pai la sfarsitul lumii vine Iisus, iar daca ar veni meteoritul ala si i-ar omori pe toti nu cred ca ar mai veni Iisus pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine deoarece nu vine sfarsitul lumii cand li se pun pata astora de la OTV sau mai stiu eu pe ce canale ca nu au ei subiecte si l-au gasit pe asta.Cand vrea Dumnezeu sa vina VINE! Pana atunci... Distrativa la maxim.ca Sfarsitul Lumii poate sa vina maine sau.niciodata