| DaftPunk a întrebat:

Chiar credeti ca va fi ceva pe 21 Decembrie?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Poate da, poate nu. Om trai si-om vedea.Credem in Dumnezeu si cam atat, vedem atunci ce se intampla.

14 răspunsuri:
| ELY098723456778990 a răspuns:

Nu,dar pe 22 dec. luam vacanta

evenso
| evenso a răspuns:

Da, va fi o zi obisnuita happy

| Narfundo a răspuns:

45% cred.Acest 45 ar reprezenta de fapt sperenta ca ceva se va intampla si lumea asta indoctrinata si plina de falsitate se va schimba in bine.Asta probabil va fi " dupa spusele tale in Decembrie.

| Paulla a răspuns:

Luăm vacanţa, ce vrei mai mult de atât?

| December a răspuns:

Poate vreo ninsoare. Pe 22 e sigur solstitiul de iarna laughing

| mangojump a răspuns:

Da, o sa fie mai frig ca astazi

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in afara ca e ziua matusei mele, nu este si nu va fi nimic deosebit, doar un pic de ger poatewinking taiem porcusorul, facem bucate pentru intampinarea sfantului Craciun si e de ajuns..nu crezi? apoi vom petrece 3 zile si 3 nopti mai ceva ca in povestitongue
ASTA IMI doresc sa fie.
O frumoasa zi sa aihappy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

O altă zi banală...

| Stefannutz a răspuns:

Bai habar n-am.Dar ceva stiu sgur pe 21 Decembrie e Ziua Mea.Si nu fa fi sfartul lumii (Apocalipsa )... prsotii de adormit copii...happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,va fi o zi normala, in cel mai rau caz va ninge!

| Iama a răspuns:

Da..va fi ultima zi de scoala si va fi cea mai frumoasa zibig grin

| AndyLavy a răspuns:

Da. soarele va rasari si va apune, si sper ca vor fii stele pe cer.Altceva nu cred. si sper sa nu ii vina profei vreo idee ca nu am chef sa ma duc pe la facultate. am alte planuri. in rest? nimic!

| Liliana1981 a răspuns (pentru December):

laughing)

| Timeea2001 a răspuns:

Nu nu se va intampla nimica