| Cipi1212 a întrebat:

Chiar dacă Moldova ar adera la UE ar fi bine să fie țară independentă pentru ca să aibă șansa să rămână Maia Sandu președinte. Nu știu când va avea șanse o femeie să fie președintele României.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au și ei PSD și comuniști lor, comuniști care au votat comuniști care judecă și critica tineri, că și în Romania au votat de 35 de ani PSD iar ziua se plimba cu tramvaiul sa se certe cu tineri, de la o vârstă oameni tâmpesc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Anul asta are sanse mari o femeie sa fie presedintele Romaniei.